תגובות

טירת הכרמל: מכולה ששימשה כמעלית מחצה שני עובדים למוות – 4 נפצעו בינוני וקל

במוקד 100 התקבל לפני זמן קצר דיווח, בדבר תאונת עבודה באתר בניה ברחוב הפלמ"ח בטירת כרמל במסגרתה מכולה שהתנתקה ממקומה נפלה ומחצה 2 פועלים שמותם נקבע במקום.

במד"א מעדכנים כי בשעה 09:47 התקבל דיווח במרחב כרמל על חפץ כבד שנפל באתר בנייה בטירת הכרמל. מדובר במכולה שנפלה מגובה על על גבי מכולה אחרת שעמדה על הקרקע. סה"כ באירוע 6 נפגעים, בהם 2 הרוגים, 3 במצב בינוני, 1 במצב קל. הפצועים פונו ע"י צוותי מד"א לבי"ח רמב"ם.


המשטרה פתחה בבדיקת הנסיבות ונציג משרד העבודה זומן למקום.על פי עדויות מהמקום מעלית המשא של אתר הבנייה נפלה מגובה על מכולת המשרדים שהייתה גם היא בגובה, התהפכה ומחצה את שני האנשים למוות, שלושה אנשים ששהו בפנים המכולה נפצעו ועל פי גורמי הרפואה מצבם קשה.פראמדיק מד"א מוחמד טאבש: "כשהגענו למקום הבחנו במכולה שנפלה מגובה על גבי מכולה אחרת. מתחת למכולה נלכדו 2 גברים כבני 30, הם סבלו מחבלה רב מערכתית קשה, לאחר שהם חולצו נאלצנו לקבוע את מותם. מתוך המכולה שנפלה חולץ גבר כבן 50, בהכרה מלאה עם חבלה רב מערכתית במצב בינוני. בנוסף פונו מהמקום עוד 2 פצועים כבני כ30 במצב בינוני עם חבלות ופצוע במצב קל עם חבלת בראש."

(צילום: דוברות כב"ה חוף)


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: