השומרון ולוד משלבים ידים לנצחון הימין

מיזם V22 ממשיך לצבור תאוצה. ראש עיריית לוד יאיר רביבו נפגש עם ראש מועצת שומרון יוסי דגן, שהקים את המיזם יחד עם צבי סוכות למען הצלחת הימין בבחירות הקרובות, והודיע לו כי הוא מצטרף ליוזמה. רביבו מצטרף לראש העיר צפת, שוקי אוחנה, שכבר הצטרף למיזם, ומטה V22 מספרים כי בימים הקרובים יצטרפו ראשי ערים נוספות לפרוייקט.

"אני שמח לחדש שוב את היוזמה להבאת מצביעי הימין לקלפיות במסגרת פרויקט V22 כפי שעשינו בבחירות לכנסת ה-23" אמר רביבו לאחר הצטרפותו למיזם. לדבריו, "בבחירות האחרונות 200 אלף מצביעי ימין נשארו בבית ואת התוצאות כולנו חווינו בשנה האחרונה. אני מודה לחברי יוסי דגן שמרכז את ראשי הרשויות מהליכוד שנרתמים להצלחת הליכוד והמחנה הלאומי בראשות בנימין נתניהו ובע"ה אין לי ספק שהפעם נראה את כולם בקלפיות".


ראש מועצת שומרון יוסי דגן הוסיף כי "משמח לראות עוד ועוד ראשי ראשויות שמשלבים ביחד כוחות למען הצלחת הימין במערכת הבחירות הקרובה. אנו חייבים לפעול יחד על מנת לשנות את המצב שבו אנשים מהמחנה הלאומי מוותרים על זכותם הדמוקרטית ולא יוצאים להצביע בבחירות. הדבר הזה הוא נזק עצום לימין, שאותו חווינו כולנו על בשרנו במשך השנה האחרונה. אני מודה לידידי יאיר רביבו על שיתוף הפעולה בין השומרון ללוד, וביחד נביא בעז"ה את הניצחון למחנה הימין". 

כזכור, בשבועות האחרונים הודיעו דגן ופעיל הימין סוכות על פתיחת מטה פעולה בשם V22, שיפעל להגברה דרמטית של אחוזי ההצבעה בפריפריה ביום הבחירות. במטה החדש מתכוונים להסתמך על ניסיונם במערכות הבחירות הקודמות, בהן הוציאו אלפי מתנדבים מהשומרון לערים אשדוד, נתניה, פתח תקוה וראש העין, כדי לדפוק בדלתות של התושבים ולהביא מצביעי ימין לקלפיות. במיזם נחושים לבנות הפעם מערך גדול ומסודר הרבה יותר, כדי להביא לניצחון הימין ולגוש של 61 מנדטים. כמו כן, בזמן הקרוב יתקיים מפגש רכזים מכל רחבי הארץ על מנת להניע עוד יותר את התהליך של המיזם.


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: