תגובות

"אנחנו גדולים יותר": ‏בן גביר הודיע על ריצה עצמאית – אך לא סגר את הדלת • צפו

יו"ר עוצמה יהודית חבר הכנסת איתמר ‏בן גביר הודיע על ריצה עצמאית אך לא סגר את הדלת – ותקף את סמוטריץ'.

בנאומו בממסיבת העיתונאים בכפר המכביה אמר:"ערב טוב. בשנה האחרונה אני מנהל מסע להצלת מדינת ישראל. זו הייתה שנה נוראית של ממשלה נוראית, שסיכנה את המדינה שלנו.בשנה הזו אני מסייר בכל הארץ. אני מגיע לבאר שבע, ופוגש שם נשים שמפחדות ללכת לקניון כי מטרידים אותן וצועקים לעברן קללות.


אני מגיע לדימונה ושומע שם את בעלי העסקים שגובים מהם פרוטקשן. אני מגיע ליפו ואמא של חייל אומרת לי שהבן הלוחם שלה לא מסתובב עם מדים ברחוב כי זה מרגיז את השכנים.

אני מגיע לעכו ושומע על יהודים שמפחדים ללכת בטיילת. זו הייתה שנה קשה, שבה הטרור הרים את הראש, וּבִרְחוֹבוֹת הֶעָרִים יהודים נרצחו שוב ושוב בסכין, באקדח ובתת מקלע. רק במוצאי השבת האחרונה עברנו עוד פיגוע קשה, סמוך לכותל המערבי, ובמבצע האחרון ראינו ביפו איך עשרות ערבים ופעילי שמאל קיצוני עם שנאה בעיניים, חוגגים ומעודדים שיגור טילים לעבר תל אביב. אני לא בעד להכליל את כל הערבים, אבל יש מתוכם מי שרוצה למחוק את המדינה. איתם יש לי בעיה. בשנה הזאת, הכבוד הלאומי שלנו נרמס.

תחת הממשלה הרעה הזו, נוצר פחד לצאת מהבית עם דגל המדינה, וראינו כולנו צעירות יהודיות שתולשות את הדגל מהרכב באמצע ירושלים, מחשש שיפגעו בהן. זו הייתה שנה של חרפה לאומית, שבה ממשלת ישראל הייתה שבויה בידי התנועה האיסלאמית ומועצת השורא. איבדנו את הריבונות בנגב ובגליל, ואם לא נחליף את הממשלה הזאת, אנחנו עוד נחזור לקווי 48.

אם כל זה לא מספיק, הממשלה הנוראית הזו העלתה מיסים שנועדו לממן את עשרות המיליארדים שניתנו לתנועה האיסלאמית במקום שיגיעו לשכונות, למשפחות הצעירות, למי שבאמת זקוקים לכסף!בחודש וחצי האחרון עשיתי הכל, אבל הכל, כדי שנרוץ יחד עם חבריי במפלגת הציונות הדתית.

בתחילה חברי בצלאל סמוטריץ' סירב בכלל למשא ומתן. אחר כך הוא הסכים, אבל מסתבר שרק למראית עין, ועכשיו הוא דורש לעצמו שישה מקומות מתוך שמונה.


אתם מבינים, בכל סקר, בכל בדיקה, בכל מחקר, בכל סיור שפגשנו את אהדת הציבור בשטח וברחוב – אנחנו גדולים ממנו משמעותית, והוא, הוא דורש לעצמו שלושה רבעים מהרשימה.

ויתרתי על המקום הראשון – זה לא הספיק לו ויתרתי על רוב ברשימה – זה לא הספיק לו
ויתרתי על השוויון ברשימה – גם זה לא הספיק לובשונה מחברי בצלאל, אני רוצה לתת מקום גם לציונות דתית מכל הגוונים והסוגים, אבל לא רק לציונות הדתית, אלא גם לתושבי הפריפריה, צפון, דרום, מסורתיים, חילונים, וחרדים, נשים, חיילים וצעירים.

לצערי, למרות כל הוויתורים שלי, חבר הכנסת סמוטריץ' בחר שלא נרוץ ביחד, כי הוא רצה בעיקר דתיים לאומיים קלאסיים.

אין בליבי על בצלאל ידידי. עבדנו מצוין ביחד בשנה האחרונה, ועדיין נותרה בי תקווה שהוא יתעשת ויבחר להמשיך ביחד, אבל אני מכבד את הרצון שלו לפנות לקהל המצביעים של איילת שקד.

ולכן, בלב שלם, אחרי שניסיתי בכל דרך להגיע לאחדות, ואחרי שבצלאל סרב לכל הוויתורים שלי – אני מכריז הערב על ריצה עצמאית של מפלגת עוצמה יהודית בבחירות הקרובות.

אנחנו חייבים להחליף את הממשלה הנוראית הזו, ויש לנו המון פתרונות כמו חוק חסינות לחיילים ושוטרים, חוק עונש מוות למחבלים והפסקת קייטנות הכל כלול למחבלים. ציבורים שלמים מחכים לנו.

הגיע הזמן להביא ביטחון לרחובות,
הגיע הזמן לשקם את הכבוד הלאומי מול המחבלים ותומכיהם.

הגיע הזמן להחזיר לעם ישראל את הכבוד. לחיילים, לשוטרים ,לחקלאים, לעצמאים, למוחלשים – לכולנו!!!!

מיליוני אזרחים מחכים לממשלת ימין אמיתית וחזקה. הגיע הזמן לתת להם מענה.הגיע הזמן לעוצמה יהודית!"

צילום: משה כהן – חדשות כל העולם.

בתגובה לדבריו של בן גביר, מטעם יש עתיד נמסר: "בן גביר, המועמד לשר הבט״פ של נתניהו, מנסה ליצור לעצמו תדמית חדשה של גור חתולים חמוד. אבל תחפושת החתולי לא תצליח להסתיר את האמת: בן גביר הוא גזען, חשוך שמדיר נשים ורודף להט"בים ורוצה למחוץ את שלטון החוק. הבחירות הללו הן ההזדמנות לשים קץ לטרלול ולהקים ממשלה לאומית ורחבה ללא קיצונים"


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: