תגובות

תאונה חריגה בספארי: משאית התדרדרה סמוך למתחם הפילים – אם ובתה ופועל נפצעו

צוותי רפואה העניקו סיוע ראשוני לפועל כבן 30 ולאישה כבת 40 ובתה כבת 6 שנפגעו ממשאית בספארי ברמת גן.

בשעה 17:29 התקבל דיווח על 3 הולכי רגל שנפגעו ממשאית שסיפקה סחורה ליד פינת הפילים בספארי ברמת גן, חובשים ופראמדיקים של מד"א ואיחוד הצלה העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח שיבא בתל השומר 3 פצועים, בהם: פועל כבן 30 במצב בינוני עם חבלות בגפיים ו-2 קל, אישה כבת 40 וילדה כבת 6 (אם ובתה) במצב קל עם חבלת גפיים.


מחקירת האירוע עולה כי נהג המשאית שלא היה בתא הנהג, רץ יחד עם מדריך ספארי ועובד נוסף במהירות אל המשאית כדי לסייע בבלימתה. העובד נפגע ברגלו בזמן שניסה לעצור את המשאית. לספארי הוזעק בוחן תנועה ונסיבות התאונה מבדקות כעת.

שמואל אדלשטיין חובש איחוד הצלה מסר: "הייתי עם בני משפחתי בפארק (בסמוך לזירה) ונשמעו זעקות לעזרה מעוברי אורח – לדבריהם משאית הידרדרה ופגעה בפועל ובשתי עוברות אורח (אם ובתה) ולאחר מכן המשאית נבלמה בעץ. בסיוע חובשים נוספים שהביאו איתם את התיקי הציוד הרפואי הענקתי סיוע ראשוני בזירה לפועל שנפצע בינוני ולאם ובתה שנפצעו באורח קל".


צילום: דוברות איחוד הצלה.

מגן החיות נמסר: "היום, יום ב' ה- 15.8 בשעות אחר הצהריים, משאית שסיפקה שירותי בנייה לספארי התדרדרה בסמוך לחצר הפילים בתוך אזור תפעולי. האירוע התרחש בזמן שקבוצה מודרכת חלפה באזור. נהג המשאית שלא היה בתא הנהג, רץ יחד עם מדריך ספארי ועובד נוסף במהירות אל המשאית כדי לסייע בבלימתה.
מבקרת ובתה נפגעו באורח קל, כמו כן, העובד נפגע ברגלו בזמן שניסה לעצור את המשאית. כל המעורבים בתאונה פונו לקבלת טיפול רפואי
לספארי הוזעק בוחן תנועה ונסיבות התאונה מבדקות כעת.


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: