תגובות

חבר הפרלמנט ההולנדי: "חשוב להרחיב את הנוכחות של ישראל בשומרון"

ראש המועצה אזורית שומרון יוסי דגן אירח לביקור את חבר הפרלמנט ההולנדי גיטי מרקושובר, שסייר בשומרון. מרקשובר: "מעניין לראות כמה הגבולות של ישראל ללא השומרון – צרים" ראש המועצה יוסי דגן: "המלחמה על השומרון היא המלחמה על הצדק – גם בישראל וגם באירופה"

תמיכה אירופאית בשומרון: חבר בית הנבחרים בהולנד, גיטי מרקושובר, הגיע לביקור מיוחד בשומרון כאורח כבוד של ראש המועצה יוסי דגן. מרקושובר הוא צבר פרלמנט הולנדי, שמכהן בפרלמנט כשבע שנים. במהלך הביקור ביקר מרקושובר במרפסת של המדינה בפדואל משם צפה לעבר כל מישור החוף, ביקר ביקב כביר שם נהנה מהיין עטור הפרסים שמופק מכרמי המקום, צפה לעבר שלושת הימים מאיתמר וביקר ביקב טורא ונפגש עם ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן בברקן.

"לכבוד היה לי לסייר היום בשומרון ולהיפגש עם יוסי דגן, ראש המועצה". אמר מרקושובר בתום הביקור. לדבריו של חבר הפרלמנט, "זה היה מעניין לראות שהגבולות של ישראל ללא השומרון, כל כך צרים, חשוב למדינת ישראל לבנות ולהרחיב את הנוכחות שלה באזור השומרון. בנוסף ראיתי פרויקטים מעניינים בהם האוכלוסייה הערבית בשומרון עובדת יחד עם האוכלוסייה הישראלית בשומרון".


"ראיתי חברות מצליחות במיוחד שגם מייצאות נגד הרצון של תנועות ה BDS הנוראיות, שכולנו צריכים להילחם בהן. זו תנועה נוראית ואנטישמית, למרבה המזל החברות בשומרון מצליחות וגדלות משום שהתוצרים שלהם מצוינים, ליין יש טעם מצוין ויוסי דגן פועל בצורה נהדרת למען האזור. ישראלים שגרים בתל אביב יכולים לעבוד באזור עם אוויר נקי בתים יפים אווירה מצוינת, ומזג אוויר נפלא, אני מציע שכולם יגיעו לבקר באזור הנפלא הזה" הוסיף חבר הפרלמנט ההולנדי מרקושובר.

ראש המועצה אזורית שומרון יוסי דגן הודה למרקושובר על ביקורו בשומרון ואמר לו במהלך הביקור כי "זהו כבוד בשבילי לארח אותך בשומרון, בלב הארץ. אנחנו יודעים שיש לנו את אותה משימה, המלחמה על הצדק, המלחמה גם אצלכם באירופה, כנגד השקרים והקיצוניים. אני מקווה שבעזרת ה' נצליח לבנות יחסים חזקים בינינו לבינכם באירופה ובהולנד".

הביקור מגיע כחלק ממהלך הסברתי רחב שמוביל דגן במטרה לשנות את השיח נגד ההתנחלויות בפרלמנט האירופי, האנגלי, ובמדינות נוספות וכן לצרף אותם למאבק נגד ה-BDS. במהלך השנים האחרונות הסתובב דגן בין בתי הנבחרים השונים ונפגש עם חברי פרלמנט רבים ובכך יצר קשרים ותמיכה במפעל ההתנחלויות. כמו כן הוא הזמין רבים מהם לביקור בשומרון על מנת להכיר מקרוב את המציאות בשטח. במועצה אזורית שומרון מקווים כי הסיור הזה יביא לעוד ביקורים נוספים של חברי פרלמנט, כמו הסיור היום וסיורים קודמים אשר קידמו את השומרון ואת ההסברה למען מדינת ישראל.


(קרדיט: מועצה אזורית שומרון).
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: