תגובות

הפריימריז בחד"ש: איימן עודה נבחר שוב – תומא סלימאן במקום השני, כסיף במקום השלישי

חבר הכנסת איימן עודה זכה במקום הראשון בבחירות המקדימות עם 75% מהקולות מהקולות כשהוא אומר לחברי הוועידה כי "המבחן האמיתי יהיה ביום הבחירות". • ח"כ עאידה תומא-סלימאן נבחרה אחריו עם 53%.

ועידת מפלגת חד"ש בחרה במהלך השבת בשפרעם את מועמדיה לקראת הבחירות לכנסת. יו"ר המפלגה איימן עודה קיבל 75% מהקולות, ח"כ עאידה תומא-סלימאן נבחרה למקום השני כשזכתה ב-53% מהקולות, ח"כ עופר כסיף נבחר למקום השלישי ברשימה עם 63% מהקולות, ח״כ לשעבר יוסף עטאונה נציג הנגב ניצח במקום ה-4 עם 65% מהקולות.

לאחר היבחרו למקום הראשון, פרסם ח"כ עודה בעמוד הטוויטר שלו: "תודה לחברי וחברות ועידת חד"ש שנתנו בנו את אמונם ובחרו רשימה מנוסה ומצוינת לכנסת. האתגר שלנו בשבועות הקרובים יהיה לצאת לרחובות, לעבור בית בית, לדפוק על כל דלת ולדאוג שב-1 בנובמבר נצא כולנו, ערבים והיהודים לחזק בקלפי את השלום, השוויון והצדק החברתי על פני הגזענות והאפרטהייד".


יו"ר הוועדה לקידום מעמד האישה ולשיוויון מגדרי, ח"כ עאידה תומא-סלימאן כתבה בטוויטר עם היבחרה שוב למקום השני: "גאה, מאושרת ומתרגשת שחברי וחברות ועידת חד"ש נתנו בי שוב את אמונם ובחרו בי למקום השני ברשימה לכנסת. אני מבטיחה ומתחייבת להמשיך להיאבק בשמכן ואיתכן נגד הכיבוש, נגד אלימות נגד נשים, ולמען צדק חברתי ושיוויון אמיתי לכולנו- ערבים ויהודים, נשים וגברים. תודה תודה תודה!"

כזכור, בחודש האחרון תועד חבר הכנסת איימן עודה כשהוא תוקף שוטרים בצורה קשה בדרום הר חברון בעקבות כך, הורתה היועצת המשפטית לממשלה גלי בהרב-מיארה, לזמן אותו לחקירה בלהב 433.


(קרדיט צילומים: דוברות חד״ש)
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: