הקטל בדרכים: נהגי אוטובוס חצו את הכביש כדי לסייע לנפגעי תאונה אחרת – ונדרסו למוות • צפו

משטרת ישראל פתחה בחקירת נסיבות תאונת דרכים קטלנית שאירעה הבוקר בכביש 4 לכיוון צפון סמוך ליד מרדכי.

בשעה 04:32 התקבל דיווח על שני הולכי רגל שנפגעו מרכבים חולפים כשחצו את הכביש לסייע לנפגעי תאונת דרכים בין 2 כלי רכב, בכביש 4 סמוך לצומת יד מרדכי לכיוון אשקלון.


חובשים ופראמדיקים של מד"א קבעו את מותם של שני הולכי הרגל, גברים כבני 50 ו- 40 והעניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח ברזילי, 2 פצועים בינוני, נהגי הרכבים מהתאונה בין 2 כלי הרכב, בהם: גבר כבן 28 במצב בינוני, עם חבלות בגפיים ובצוואר, וגבר כבן 67 במצב קל.

בוחני תאונות הדרכים של המשטרה נמצאים בזירת התאונה המורכבת, וחוקרים כאמור את נסיבותיה.

ההרוגים הם, יואב חדרי וחנוך טלקר, נהגי אוטובוס תושבים אופקים שעצרו בצד כדי לעזור לנהגים שעשו תאונה.

כזכור, מספר שעוד קודם, אם הרה ובנותיה נהרגו בתאונת אוטובוס בירושלים.

(צילום: תיעוד מבצעי מד"א).


התאונה הזאת חותמת בשבוע קשה של תאונות עם 16 הרוגים מיום שישי שעבר!


איזיק רוטנר מתנדב זק"א לכיש, אמר: "מדובר בתאונת דרכים מזעזעת שני נהגי אוטובוס שעצרו בצד הכביש בכדי לסייע לנהג שנתקע עם רכבו נפגעו מרכב שנסע על הכביש ולא ראה אותם, מעוצמת הפגיעה שניהם נהרגו במקום. הגעתי עם צוות מורחב של זק"א למקום. הנפגעים היו במרחק עשרות מטרים לאחר שעפו מעוצמת הפגיעה, פעלנו בזירה שעות רבות במתן כבוד המת. אנו פונים בבקשה לנהגים שעוצרים בצדי לכביש לשמור על כל כללי הזהירות ולעצור רק במקום שמותר".

(צילום: דוברות זק"א)

ראש עיריית אופקים, איציק דנינו, ספר להרוגים: "אופקים כואבת ואבלה את מותם הטראגי של חמישה מתושבי העיר ביממה האחרונה בתאונות דרכים מחרידות. התחושה בעיר היא של אבל כבד. בלתי נתפס שבתוך יממה אנו מאבדים חמישה מתושבי העיר בתאונות מחרידות. שושנה גלושטיין, שנהרגה עם בנותיה חיה שרה וחנה, בתאונה בירושלים, הייתה מורה אהובה ויקרה. יואב חדרי וחנוך טלקר היו דמויות אהובות בעיר, והסיוע לזולת היה חלק בלתי נפרד מהם. לצערי בנסיבות אלו קיפחו את חייהם, כשביקשו להגיש עזרה לנפגעי תאונה אחרת. צוותים מטעם האגף לשירותים חברתיים בעירייה עומדים לרשות המשפחות, ומציעים כל סיוע אפשרי כדי להתמודד עם האסון הנושא שפקד אותן ואת העיר כולה. ליבנו עם המשפחות היקרות."


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: