תגובות

אישה בת 54 נהרגה, ילדה כבת 10 במצב אנוש, גבר ושני ילדות במצב בינוני בתאונה בשרון • תיעוד

בוחני התנועה של מרחב שרון פתחו לפני זמן קצר בחקירת נסיבות תאונת דרכים קטלנית עם מעורבות רכב פרטי שפגע במשאית סמיטרלייר בכביש 57 צומת באורתיים לניצני עוז.

מכביש 57 – צילום: תיעוד מבצעי איחוד הצלה.

בשעה 16:52 התקבל דיווח על תאונה קשה בין רכב ומשאית בכביש 57 סמוך לצומת בארותיים. חובשים ופראמדיקים של מד"א ואיחוד הצלה קבעו את מותה של תושבת קלנסוואה בת 54 ופינו לבי"ח 2 פצועים, בהם ילדה כבת 5 במצב אנוש כשהיא מורדמת ומונשמת לבי"ח לניאדו וגבר בן 23 במצב בינוני עם חבלת בטן לבי"ח הלל יפה. בנוסף אישה כבת 40 וילדה כבת 10 פונו לבי"ח מאיר.


צילום: תיעוד מבצעי מד"א.

בוחני התנועה של משטרת ישראל הגיעו לזירה ואוספים ממצאים, במסגרת חקירת נסיבות התאונה, במסגרתה עכבו לחקירה את נהג המשאית, תושב ערערה בן 41 בחשד למעורבות בתאונה.

ניב בוחבוט חובש וראש סניף לב השרון באיחוד הצלה סיפר: "מדובר בזירה תאונת דרכים קשה מאוד, יחד עם חובשים נוספים מאיחוד הצלה ביצענו פעולות החייאה באישה כבת 60 שמותה נקבע בזירת כאירוע. כמו כן ביצענו פעולות החייאה בילדה כבת 19 שבהמשך פונתה תוך כדי החייאה לבית החולים."

חובש בכיר במד"א אבי מלכה סיפר: "מדובר בתאונת דרכים קשה מאוד עם מעורבות משאית ורכב פרטי. אישה כבת 60 שכבה על הכביש כשהיא מחוסר הכרה, ללא דופק ללא נשימה עם פגיעה רב מערכתית קשה מאוד ולאחר בדיקות רפואיות נאצלנו לקבוע את מותה. ילדה כבת 5 שכבה בסמוך לרכב כשהיא מחוסרת הכרה, ביצענו בה פעולות החייאה בשטח והיא הועברה לניידת טיפול נמרץ שהמשיכה את הטיפול הרפואי המאומץ במהלכו ליבה שב לפעום, היא הורדמה והונשמה ופונתה לבי"ח לניאדו במצב קריטי. גבר בן 23 ששכב על הכביש בהכרה כשהוא סובל מחבלת בטן טופל בזירת התאונה ופונה בניידת טיפול נמרץ של מד"א לבי"ח הלל יפה. בנוסף אישה כבת 40 וילדה כבת 10 פונו לבי"ח מאיר כשהן בהכרה. נהג המשאית שהתהלך בזירת התאונה לא נזקק לטיפול רפואי"

ברוך מכלוף חובש ורוכב אופנולנס האיחוד הצלה: הענקנו סיוע רפואי לגבר כבן 30 שנפצע באורח בינוני ושני ילדות נוספות שנפצעו אף הן באורח בינוני".אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: