תיעוד קשה מההרס הבוקר: שוטרים פורצים בברוטליות לבית משפחה ברמת מגרון – "תן לה להתלבש"

במהלך ההרס הלילה בבנימין פרצו שוטרי מג"ב את דלת הבית של משפחה ברמת מגרון, וסירבו לאפשר לבני הזוג להתלבש בפרטיות חרף בקשותיהם החוזרות ונשנות, "יש פה אישה בפיג'מה בחדר שינה, חכה רגע". אם המשפחה: "אפילו כלפי נשות מחבלים צה"ל נוהג בכבוד בסיסי, מישהו בממשלה השתגע"

תיעוד קשה מההרס בבנימין: שוטרי מג"ב תועדו הלילה כשהם פורצים את דלת ביתה של משפחה שהתגוררה ברמת מגרון, ומסרבים לשעות לבקשותיהם של בני הזוג שינתנו להם כמה שניות להתלבש בפרטיות.

בתיעוד נראה אב המשפחה ניגש לשוטרים שהולמים על הדלת, ומפציר בהם להמתין כמה שניות כדי שאשתו תספיק להתלבש ולהתארגן בפרטיות. "יש פה אישה לא לבושה (בפיג'מה), חכה רגע, אתה לא יכול לפרוץ ככה".
אך השוטר מתעלם ומאיים "תפתח את הדלת, ולא נפרוץ אל הבית", מה שאכן קרה לבסוף.


אם המשפחה תיארה את החוויה המטלטלת: "התעוררנו מדפיקות עזות על הדלת ב4 לפנות בוקר. עוד לפני שהבנו מה קורה ניסו השוטרים לפרוץ את דלת הבית.

בעלי הפציר בשוטרים שיתנו לנו לפחות כמה שניות להתלבש בפרטיות, אך הם התעלמו בבוטות, פרצו את דלת הבית והסתערו לתוך חדר השינה".

"זאת הייתה חוויה קשה מאוד ומשפילה.
כל כך קשה להם לתת כבוד בסיסי לבני אדם מבלי להתנהג בצורה ברוטלית שכזאת? מה כבר היה קורה אם היו נותנים לנו כמה שניות להתלבש, הרי אפילו כלפי נשות מחבלים מרצחים צה"ל נוהג בכבוד?", תמהה האם בכאב.

"נראה שמישהו בממשלת השמאל השתגע והחליט להתיר את הרסן כלפי ציבור המתיישבים כדי לקושש כמה קולות", הוסיפה האם.

כזכור, בשעת בוקר מוקדמת פשטו כוחות גדולים של משטרה ומנהל אזרחי על גבעת רמת מגרון בבנימין, והרסו במקום את בתיהם של שלושת משפחות הגבעה, זאת בנוסף לבית כנסת, מבנה של בחורים ודיר עיזים.


הכוחות פרצו לבתים והחרימו את מכשירי הפלאפון של המשפחות ללא כל סיבה או צו כלשהו.

הרס ברוטלי בבנימין: "פרצו לנו לחדר שינה, איימו עלינו במעצר"

אחד מבעלי המשפחות שדרש לקבל את מכשיר הפלאפון בחזרה, אויים במעצר ואף הוזהר: "תנועה אחת לא נכונה שלך, תמצא את עצמך מקופל על הרצפה בדרך למעצר", ונערים אחרים שמתגוררים בגבעה הוכו בידי השוטרים, ואחד מהם נפצע בפניו ונזקק לטיפול רפואי בשטח.


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: