תגובות

הקטל בכבישים: הרוג וארבעה פצועים בהתנגשות משאית ברכב וניידת משטרה במחסום בירושלים

משטרת ישראל החלה בחקירת נסיבות תאונת דרכים שארעה לפני זמן קצר בכביש 50 סמוך למחלף בן ציון בירושלים, במהלכה התנגשה משאית בניידת משטרה ורכב פרטי שעמדו בצד הדרך. כתוצאה מהתאונה נקבע מותו של פצוע אנוש.

בשעה 04:27 התקבל דיווח על תאונת דרכים בין משאית ל-2 כלי רכב, בכביש 50 סמוך למחלף בן ציון לכיוון עטרות. פאראמדיקים של מד"א קבעו את מותו של גבר כבן 40, וחובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ופינו לבתי החולים שערי צדק והדסה בהר הצופים, 4 פצועים, בהם: גבר כבן 30 במצב קשה, לאחר חילוץ ממושך, עם חבלה רב מערכתית, נער כבן 17 במצב בינוני, עם חבלת ראש, צעיר כבן 19 במצב בינוני, עם חבלת בטן בהכרה, גבר כבן 29 (נהג המשאית) במצב קל.


ההרוג בתאונה: 'עאוני ברקאת' מבית חנינא.

חובש בכיר במד"א, דוד ירושלמי ופאראמדיק מד"א שמואל דוד, סיפרו: "כשהגענו למקום, ראינו רכב מעוך שנסעו בו 4 נוסעים, מחוץ לרכב שכבו 3 גברים, ובתוך הרכב במושב האחורי נלכד גבר כבן 30, הוא היה מחוסר הכרה וסבל מחבלה רב מערכתית, הענקנו לו טיפול רפואי מציל חיים תוך חילוצו מהרכב, ולאחר שחולץ ע"י הכבאים פינינו אותו לבית החולים כשמצבו קשה, מחוץ לרכב שכב גבר בשנות השלושים מחוסר הכרה, עם חבלה רב מערכתית קשה מאוד, הוא היה ללא נשימה וללא דופק, לאחר נסיונות החייאה נאלצנו לקבוע את מותו. נער כבן 17 וצעיר כבן 19 היו בהכרה מלא וסבלו מחבלות ונהג המשאית גבר כבן 29 התהלך במקום כשמצבו קל, לאחר טיפול ראשוני בשטח פינינו אותם לבית החולים."

שאול גבאי מתנדב 'צוות הצלה' מוסיף: "כשהגעתי למקום עם אמבולנס מד״א שברשותי נתקלתי בזירת תאונת דרכים מורכבת בה היו מעורבים משאית ו-2 רכבים פרטים. יחד עם פארמדיקים וחובשים נוספים של מד"א הענקנו סיוע רפואי ל 5 נפגעים בהם כבן 30 שלצערינו עקב אופי הפציעות הקשות נאלצו הפארמדיקים לקבוע את מותו במקום. גבר נוסף כבן 30 היה לכוד בתוך הרכב, חולץ ופונה במצב קשה עם חבלה רב מערכתית. שני צעירים נוספים כבני 17 ו-19 שפונו במצב בינוני עם חבלות ראש ובטן. ונפגע נוסף גבר כבן 29 עם חבלות ראש וגפיים במצב קל."


קרדיט תיעוד דוברות צוות הצלה.
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: