תגובות

תיעוד מירושלים: נהג אוטובוס איבד שליטה והתנגש בבניין – הולך רגל נהרג והנהג נפצע קשה • צפו

משטרת ישראל החלה בחקירת נסיבות תאונת דרכים שאירעה הלילה ברחוב ירמיהו בירושלים, במעורבות נהג אוטובוס שככה״נ איבד שליטה ופגע בבניין.

תיעוד רגעי התאונה.

בשעה 23:52 התקבל דיווח על נהג אוטובוס שככה"נ איבד שליטה והתנגש במעקה בטיחות ונעצר בבניין, ברחוב ירימיהו בירושלים.


פאראמדיקים של מד"א קבעו את מותו של הולך רגל כבן 70, וחובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי לנהג האוטובוס גבר כבן 40 לאחר חילוצו מהאוטובוס ופינו אותו כשהוא במצב קשה ובהכרה מעורפלת.

צילום: איתמר כהן – חדשות כל העולם.

ההרוג הוא הרב פנחס נפתלי דייטש ז״ל – הלוויתו תתקיים מחר.

מתנדב מד"א "צוות הצלה" יחיאל קאופמן שנתקל באירוע סיפר: "תוך כדי נסיעה הבחנתי באוטובוס שככה"נ איבד שליטה וכתוצאה מכך חצה את הגדר, עבר לנתיבים הנגדיים ולבסוף נבלם בבנין. דיווחתי על האירוע בקשר המבצעי, וביקשתי סיוע של חובשים ופארמדיקים נוספים."

פארמדיק צוות הצלה קובי מנדלסון וחובש הרשי לוקר מוסיפים: "יחד עם חובשים ופראמדיקים נוספים הענקנו טיפול למספר נפגעים בהם הולך רגל כבן 70 שנאלצנו לקבוע את מותו במקום עקב אופי הפציעות ממנו סבל, נהג האוטובוס כבן 40 שמצבו בינוני, ושניים נוספים הולכי רגל במצב קל. בהמשך ביצעו הכוחות במקום סריקות נוספות עקב חשד לנפגעים נוספים, ובשלב זה נשלל מעורבות נפגעים נוספים".

פאראמדיק בכיר במד"א על אופנוע טיפול נמרץ, ישראל ויינגרטן סיפר: "מדובר בתאונה קשה , ראינו אוטובוס ריק מנוסעים מעוך בחלקו הקידמי לאחר שהתנגש בכניסה למבנה באתר בנייה. הולך רגל כבן 70 שהלך על המדרכה נפגע מהאוטובוס, הוא שכב על המדרכה מחוסר הכרה, עם חבלה רב מערכתית, הענקנו לו טיפול רפואי וביצענו פעולות החייאה שבסופן נאלצנו לקבוע את מותו. נהג האוטובוס גבר כבן 40 נלכד בכסא הנהג כשהוא בהכרה מעורפלת עם פציעות בבטן ובגפיים , תוך חילוצו מהאוטובוס הענקנו לו טיפול רפואי מציל חיים ולאחר שהכבאים סיימו את החילוץ פינינו אותו לבית החולים כשמצבו קשה."


צילום: זושא לוסטיג – חדשות כל העולם.

יוסי רפאלי חובש איחוד הצלה שגר בסמוך והגיע ראשון לזירה מסר: "לדברי עוברי אורח – הולך הרגל נפגע מאוטובוס שפגע לאחר מכן במספר כלי רכב ולבסוף התנגש במבנה בשלבי בניה. למרבה הצער נקבע מותו בזירה בתום מאמצי ההחייאה כוחות כיבוי פעלו לחילוץ נהג האוטובוס שמצבו בשלב זה מוגדר קשה. נהגי הרכבים שנפגעו מהאוטובוס טופלו בזירה במצב קל".


צילום: איתמר כהן – חדשות כל העולם.

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: