תגובות

"‏לא רוצים שאתמודד לנשיאות": סוכני FBI פשטו על האחוזה של טראמפ בפלורידה

סוכני FBI פשטו אתמול (ב') על אחוזת טראמפ במאר-א-לאגו שבפלורידה, בפשיטה פרצו לכספת של הנשיא לשעבר, ונלקחו 15 ארגזים עם מידע מסווג שעל פי החשד נלקחו מהבית הלבן.

הנשיא לשעבר דונלד טראמפ הודיע בהצהרה כי סוכני FBI פשטו על אחוזתו בפאלם ביץ' שבפלורידה, "אפילו פרצו לכספת שלי", אמר ותקף: "זו התנהגות בלתי הולמת של תובעים, ניצול הנשק של מערכת המשפט ומתקפה של דמוקרטים שמאל רדיקלי שלא רוצים נואשות שאתמודד לנשיאות ב-2024".


‏תומכי טראמפ ליד אחוזתו במאר-א-לאגו הערב.

ההצהרה המלאה של דונלד ג'יי טראמפ, הנשיא ה-45 של ארצות הברית:

"אלו זמנים אפלים עבור האומה שלנו, שכן הבית היפה שלי, מאר-א-לאגו בפאלם ביץ', פלורידה, נמצא כעת במצור, נפשט ונכבש על ידי קבוצה גדולה של סוכני FBI. דבר כזה מעולם לא קרה לנשיא ארצות הברית לפני כן. לאחר שעבדתי ושיתפתי פעולה עם סוכנויות הממשלה הרלוונטיות, הפשיטה הבלתי מוכרזת הזו על ביתי לא הייתה הכרחית או הולמת.

"זוהי התנהגות בלתי הולמת של תובעים, ניצול הנשק של מערכת המשפט ומתקפה של דמוקרטים שמאלנים רדיקליים שלא רוצים נואשות שאתמודד לנשיאות ב-2024, במיוחד בהתבסס על הסקרים האחרונים, ושכמו כן יעשו הכל כדי לעצור את הרפובליקנים והשמרנים בבחירות האמצע הקרובות.

תקיפה כזו יכולה להתרחש רק במדינות שבורות מהעולם שלישי. למרבה הצער, אמריקה הפכה כעת לאחת מאותן מדינות, מושחתת ברמה שלא נראתה בעבר. הם אפילו פרצו לכספת שלי! מה ההבדל בין זה לבין ווטרגייט, שם פרצו פעילים לוועד הלאומי הדמוקרטי? כאן, הפוך, פרצו הדמוקרטים לביתו של הנשיא ה-45 של ארצות הברית.

הרדיפה הפוליטית של הנשיא דונלד ג'יי טראמפ נמשכת כבר שנים, עם הונאת 'רוסיה, רוסיה, רוסיה', הונאת ההדחה מס' 1, הונאת ההדחה מס' 2, ועוד הרבה יותר, היא פשוט לא נגמרת. זה מיקוד פוליטי ברמה הגבוהה ביותר!


הילרי קלינטון הורשתה למחוק ולשטוף באמצעות חומצה 33,000 הודעות דואר אלקטרוני לאחר שזומנו על ידי הקונגרס. שום דבר לא קרה ולא הטילו עליה דין וחשבון. היא אפילו לקחה רהיטים עתיקים ופריטים אחרים מהבית הלבן.

עמדתי מול השחיתות הבירוקרטית של אמריקה, החזרתי את הכוח לאנשים, ובאמת שירתתי את ארצנו, כמו שלא ראינו מעולם. הממסד שנא את זה. כעת, כשהם צופים במועמדים המאושרים שלי זוכים בניצחונות גדולים, ורואים את הדומיננטיות שלי בכל הסקרים, הם מנסים לעצור אותי, ואת המפלגה הרפובליקנית, פעם נוספת. יש לחשוף ולעצור את הפקרות החוק, הרדיפה הפוליטית וציד המכשפות.

אני אמשיך להילחם למען העם האמריקאי הגדול!"


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: