תגובות

מבצע "עלות השחר": 15 מחבלים בהם בכיר הג'יהאד האיסלמי חוסלו – הוגדר מצב מיוחד בעורף • צפו

צה"ל מפרסם על מבצע "עלות השחר" כנגד יעדי טרור בארגון הג'יהאד האסלאמי הפלסטיני (גא״פ).

לפני זמן קצר פרסם דובר צה"ל כי "צה״ל תוקף כעת ברצועת עזה. הוגדר מצב מיוחד בעורף."


'תיסיר ג'עברי' – מחליפו של בהאא' אבו אלעטא שחוסל.

הערבים מדווחים על חיסול של 15 מחבלים, בהם 'תיסיר ג'עברי', בכיר בארגון הג'יהאד האסלאמי ומחליפו של בהאא' אבו אלעטא.

במועצה אזורית אשכול נמסר כי "בשעה זו צה״ל תוקף ברצועה. עקב חשש לתגובה, יש לשהות בקרבת מרחבים מוגנים או הכי מוגן שיש. ככל שיהיה שינוי נעדכן."


הנחיות מיוחדות בעורף בטווח של 80 ק״מ מרצועת עזה מפורסמות בפורטל החירום הלאומי, ההנחיות תקפות החל מיום שישי, 5.8.22 בשעה 16:45 ועד ליום שבת, 6.8.2022, בשעה 20:00.

דובר החמאס פוזי ברהום אמר כי "האויב הישראלי הוא זה שהחל את ההסלמה וביצע פשע חדש. עליו לשלם את המחיר. הזרועות הצבאיות כולן מאוחדות במערכה הזו."

יו"ר עוצמה יהודית ח"כ איתמר בן גביר בתגובה למבצע "עלות השחר" בעזה: "מחזק את חיילי צה"ל ואת תושבי הדרום. קורא לממשלת ישראל, להפציץ בלי לרחם, להוריד בניינים של פעילי טרור, לחסל מאות מחבלים ולא להרפות. יש לנו הזדמנות לכתוש את את המחבלים ולא לוותר – על כל טיל לישראל, 50 טילים על עזה. הגיע הזמן להפסיק עם הפסקות האש הזמניות ולהכחיד את קיני הטרור. לתושבי הדרום מגיע שקט לטווח ארוך ולא לחיות בפחד. תנו לצה"ל לנצח".

ראש עיריית שדרות, אלון דוידי: ״אני מגבה את ראש הממשלה, שר הביטחון והרמטכ"ל על היציאה למבצע ׳עלות השחר׳ בעזה. כולנו מחזקים את ידי המפקדים והחיילים, התושבים ואנחנו בשדרות מאחלים לכם בהצלחה. העירייה פתחה את מרכז ההפעלה, מקיימת הערכת מצב וערוכה למתן כל מענה שיידרש לתושבים. מרכז חוסן והמוקד זמינים 24/7 במספר 8516*".


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: