תגובות

התחזו לשוטרים בכביש הערבה, עצרו רכב, תקפו את יושביו – ושדדו אותו

היום (4.8.22) בשעות הלילה המאוחרות, התקבל דיווח במוקד 100 של משטרת ישראל – המודיע דיווח למוקדנית כי נסע ברכבו עם בן משפחתו מאילת לכיוון ירושלים, כשלפתע באזור חצבה סימנן לו רכב מסוג סקודה עם תאורה משטרתית לעצור בצד.

המודיע שחשב כי מדובר בניידת משטרה, מיהר לעצור בצד הכביש והבחין כי לצד הרכב "המשטרתי" חונה רכב נוסף. משני הרכבים יצאו במהירות שישה גברים אשר החלו לתקוף נמרצות אותו ואת קרוב משפחתו, הוציאו אותם מהרכב ושדדו אותו כשהם מותירים אותם פצועים והמומים מאחור.


ברכב הושארו ציוד אישי של השניים, לרבות מכשירי טלפון ניידים וכסף מזומן.

שוטרי משטרת תחנת דימונה שהוזעקו למקום, החלו בפעולות חקירה מהירות והובילו את השניים להגשת תלונה בתחנת המשטרה.

נהג הרכב מסר כי מבין החשודים שתקפו אותו, הצליח לזהות את החשודים וציין כי פגש אותם שעות ספורות קודם לכן באילת כשפנו אליו מיוזמתם וביקשו לקנות את הרכב שלו – משסירב למכור את הרכב, פנה לדרכו.

עוד ציין בפני השוטרים כי הרגיש במהלך נסיעתו מאילת כי רכב עוקב אחריו וזיהה אותו כרכב שחנה ליד הסקודה.

בשעות הבוקר המוקדמות, במסגרת פעולות לאיתור החשודים, זיהה שוטר סיור במשטרת מרחב אילת את רכב הסקודה החשוד. השוטר שלא היה בתפקיד באותה העת, מיהר לדווח לשוטרים שהיו באותה העת במשמרת על הימצאו של הרכב באילת.


לפני זמן קצר, בתום פעולות חקירה ממושכות, עצרו בלשי משטרת מרחב אילת את החשוד (בשנות העשרים לחייו, תושב הנגב) שנהג ברכב הסקודה. החשוד יובל לחקירה בתחנת משטרת דימונה. חקירת האירוע בראשיתה.


תיעוד רגעי מעצר החשוד באילת ורכב הסקודה שהתחזה כניידת משטרה, קרדיט: דוברות המשטרה.
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: