תגובות

איך לשכנע את ההורים לעבור דירה?

ילדים רבים, בין אם בוגרים ובין אם צעירים יותר, מעוניינים ושואפים לעבור דירה מהבית הקיים. קיימות מגוון סיבות לרצון זה כמו מחיר יותר משתלם, רצון לבית גדול יותר, בית עם גינה, או אפילו בית במיקום טוב יותר. לא משנה מה היא הסיבה, לרוב (בלי להכליל) ההורים נוטים להיות מקובעים ולא תמיד ירצו לעבור דירה בכזאת קלות. אם אתם במרוץ שכנועים למעבר הדירה ונתקלתם במחסום, ואתם כבר לגמרי אובדי עצות, המשיכו לקרוא את המדריך הבא וקבלו מספר טיפים אשר יעזרו לכם לשכנע את ההורים לעבור דירה.

הטיפ הראשון – הציעו סיבות פרקטיות


מעבר לתחנונים וריבים וצעקות מול ההורים, שווה לגשת אל ההורים בצורה בוגרת ולהציע סיבות פרקטיות למעבר. הראו להם שהדירה החדשה נמצאת בקרבת המקומות שרלוונטים לשגרת היום יום שלהם. לדוגמה מקום עבודה, סופר זול ונוח, פארק וגינה ציבורית לאחים הקטנים, קופת חולים, חוף ים, חדר כושר, או כל דבר אשר מעניין את ההורים שלכם. נוסף על מיקום, הסבירו להם את הפלוסים ואת היתרונות שיהיו בבית החדש, אשר ישפרו להם את איכות החיים הקיימת באופן משמעותי.

הטיפ השני – קשרו אותם לאדם חיצוני

לפעמים הורים נוטים לא להקשיב לילדים שלהם. לפעמים העצה מאדם חיצוני, יכולה לחלחל לתודעה בצורה יותר משמעותית. בקשו מקרוב משפחה או מחבר של ההורים לעזור לכם, ולזרוק להם כמה מילים על היתרונות הקיימים במעבר לדירה חדשה. בין אם מדובר באיש מקצוע כמו מתווך שמחזיק בידע מקצועי, או בחבר ילדות, יכול להיות שההורים יקשיבו ואף ישתכנעו.

הטיפ השלישי – מצאו חסרונות לבית הקיים

הראו להורים שלכם את החסרונות שקיימים בבית הנוכחי, ואיך בבית החדש לא תצטרכו להתמודד איתם.


הטיפ הרביעי והאחרון – לשחרר

לפעמים, כאשר לוחצים על הדברים, הם לא יזוזו. תהליכים גדולים לפעמים צריכים להבשיל וצריך לתת לזמן לעשות את שלו. אם ניסיתם הכל ועדיין לא הצלחתם, תנו לכם ולהורים שלכם מנוחה קצרה. קוו שהמנוחה תביא עמה מחשבה חדשה ושתקבלו את מבוקשכם בקרוב ובהקדם.

אז אם הצלחתם לשכנע את ההורים לעבור דירה, הדבר הבא שאתם זקוקים לו הוא חברת הובלות אמינה ויעילה. בדיוק בשביל זה, מיכאל ובוריס הובלות כאן. חפשו אותנו – מיכאל ובוריס הובלות בגוגל, או באתר hovalail.co.il שם תוכלו לקבל פרטים נוספים. באתר תוכלו להשאיר פרטים ואנו נחזור אליכם עם הצעת מחיר עבור ההובלה הדרושה. תקבלו מאתנו הצעת מחיר נוחה לכל כיס ביחס למתחרים, עם פירוט מורחב של כלל פרטי ההובלה ללא תוספות מיותרות או הפתעות לא נעימות. מלבד המחיר הנוח אנחנו חורטים על דגלנו בראש ובראשונה אמינות ושירות מכל הלב והנשמה. אז למה אתם מחכים? המובילים שלכם מחכים ממש מרחק נגיעה מכם.


(קרדיט תמונה: freepik).

אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: