תגובות

סמוטריץ': "צבי סוכות מביא אנרגיות חדשות למפלגה"

יו"ר מפלגת הציונות הדתית ברך את צבי סוכות, המתמודד הטרי במפלגה: "צבי סוכות מביא רוח רעננה, אנרגיות חדשות וצעירות לציונות הדתית"

היום בשעות הצהרים הגיש המועמד הטרי בבחירות המקדימות לציונות הדתית את טופסי רישום המועמד לידי ראש המפלגה חבר הכנסת בצלאל סמוטריץ'.


לאחר הפגישה ברך חבר הכנסת סמוטריץ' את סוכות ואיחל לו בהצלחה בבחירות המקדימות. סוכות הודה על קבלת הפנים החמה ואמר ליו"ר המפלגה: "הציונות הדתית היא בית, אנחנו מכירים מספר שנים ועכשיו נעבוד יחד. זו זכות להתמודד במפלגה שלך"

השבוע הודיע עורך השבועון "גילוי דעת" צבי סוכות כי בכוונתו להתמודד בפריימריז לרשימת הציונות הדתית לכנסת ה-25.

סוכות הוא פעיל ימין מוכר מיצהר, יו"ר תנועת אמונים, מנכ"ל עוצמה יהודית לשעבר ומי שהיה יועץ קרוב של ראש מועצת שומרון יוסי דגן.

סוכות אב ל-5 בנות, למד במוסדות אדרת אליהו (זילברמן) בעיר העתיקה בירושלים ובעקבות תכנית ההתנתקות עזב את העולם החרדי והצטרף לנוער הגבעות.

סוכות הוביל ביחד עם אביחי בוארון את המאבק של מתיישבי עמונה ולאחר מכן השתתף במאבק להקמת הישוב למפוני עמונה (עמיחי). בשנת 2021 הוביל את הקמת היישוב אביתר בשומרון יחד עם פעילים נוספים. סוכות פעיל קבוע בהקמת נקודות התיישבות ביהודה ושומרון.


סוכות התפרסם בזכות הופעותיו בתקשורת וחשבונות פופולריים ברשתות החברתיות וכן בשל פעילותו במועצת שומרון. השבוע כאמור הכריז צבי סוכות על מועמדותו בבחירות המוקדמות במפלגת הציונות הדתית.

"נקראתי לדגל להיות חלק מנבחרת המובילה את הציונות הדתית בראשות בצלאל סמוטריץ' ולהמשיך את מורשת דור המייסדים של תנועת ההתיישבות", אמר סוכות. "אני מגיע בשם אחיי היקרים, דור צעיר וחדש מלא בתחושת הגשמה וגאולה של הארץ שרוצה להמשיך דרך ארוכה של תורה ואהבת ארץ ישראל כולה".


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: