תגובות

המשיך לנהוג למרות שנפסל מספר פעמים – ונעצר עד תום ההליכים • צפו במעצר

המשיך לנהוג למרות שנפסל מנהיגה ע"י בימ"ש מספר פעמים ונעצר עד תום ההליכים המשפטיים נגדו. חטיבת התביעות של משטרת ישראל הגישה אתמול כתב אישום כנגד נהג המייחס לו עבירות מן החמורות שבחוקי התעבורה ביניהן – נהיגה ללא רישיון נהיגה ונהיגה בפסילה. צפו בנהג שהמשיך לנהוג ולעשות כרצונו על אף כי נאסר לנהיגה ע"י בית המשפט:

תיעוד המפגש עם הנהג כפי שתועד במצלמת גופה של השוטרת רס"ר אוראל הפלבאום. קרדיט: דוברות המשטרה.

ביום שבת האחרון בשעות הצהריים, בעת פעילות יזומה של צוות שיטור עירוני ברחבי העיר אילת, הבחינה השוטרת בנהג קטנוע הנוהג ברחוב תרשיש באילת בניגוד לכיוון התנועה ובניגוד לחוק. מיד הנחה הצוות את הנהג לעצור בצד הדרך.

בעת בירור פרטיו, נמצא כי הוא לא הוציא רישיון מעולם וכי בהליך שהתנהל נגדו בבית משפט השלום לתעבורה בבאר שבע במהלך חוד שמרץ הורה בית המשפט על פסילתו של החשוד מלנהוג ו/או מלקבל ו/או מלהחזיק רישיון נהיגה לתקופה של ארבע שנים וכן הוטל עליו מאסר ממותנה בן שבעה חודשים באם יבצע עבירות דומות.


דבר הפסילה נודע לחשוד במעמד הדיון בבית המשפט. עוד נמצא כי החשוד נוהג בקטנוע כאשר רישיון הרכב שלו פקע בשנת 2019, וללא פוליסת ביטוח.

החשוד עוכב לחקירה, בה בחר לשמור על זכות שתיקתו ובתומה נעצר.

אתמול, בתום פעולות חקירה מהירות ויסודיות שנוהלו ע"י בוחן התנועה במשטרת מרחב אילת, רס"ב ויטלי שולוב, הגישה חטיבת התביעות של משטרת ישראל, שלוחת תביעות אילת, כתב אישום ובקשה למעצר עד תום ההליכים המשפטיים כנגד החשוד.

העבירות שיוחסו לו: נהיגה ללא רישיון נהיגה – מעולם לא הוציא, נהיגה ברכב ללא ביטוח, נהיגה בזמן פסילה – פסילת בימ"ש, רישיון הרכב פקע בתקופה העולה על שנה.

בית משפט השלום לתעבורה באילת, נעתר בית המשפט לבקשת התובע והורה על מעצרו של הנאשם מאחורי סורג ובריח וכן פסל אותו לנהיגה עד תום הליכי המשפט המתנהלים נגדו.


עו"ד פקד דרור אקלר, שלוחת תביעות אילת: "הנאשם נהג בזמן פסילה כשמעליו מרחף מאסר מותנה בן שבעה חודשים והורשע בעבר בעבירות דומו, במעשיו אלה הוא מלמד על עצמו כי לא ניתן לתת בו אמון ומשכך לא ניתן להורות על שחרורו לכל חלופת מעצר, תהא אשר תהא".


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: