תגובות

טרגדיה בקרית מלאכי: הבחור דוב בער ליפש נדרס למוות כשהיה בדרכו חזרה מהנחת תפילין

הותר לפרסום כי שלום דוב בער ליפש ע"ה, בחור חסיד חב"ד תושב שכונת נחלת הר חב"ד בקריית מלאכי, נהרג אחר הצהריים בתאונה בקרית מלאכי, לאחר שהיה בדרכו חזרה מהנחת תפילין ליהודים כמדי יום שישי. הלוייתו תתקיים במוצאי שבת.

במד"א מעדכנים כי בשעה 15:52 התקבל דיווח במרחב לכיש על הולך רגל שנפגע מרכב בשדרות דוד בן גוריון בקרית מלאכי. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי וביצעו פעולות החייאה שבסופן נקבע מותו של נער כבן 15.


חובש בכיר רכוב על אופנוע מד"א צביקה זילברמן סיפר: "הנער שכב על הכביש בסמוך לרכב שהיה עם שימשה מנופצת ופגיעות פח קשות. הוא היה מחוסר הכרה וסובל מפגיעה רב מערכתית קשה מאוד. הענקנו לו טיפול רפואי וביצענו פעולות החייאה אבל הפציעה שלו הייתה קריטית ובסופן נאלצנו לקבוע את מותו."

צילום: תיעוד מבצעי מד"א.

חזי רוזנבאום חובש איחוד הצלה מסר: "לדברי עוברי אורח – הנער הולך רגל איבד את הכרתו כתוצאה מפגיעת רכב. ביצעתי בו פעולות החייאה בסיוע חובשים נוספים".

בועז שרון סגן ראש סניף איחוד הצלה בקרית מלאכי שהשתתף בפעולות החייאה הוסיף: "ביצענו בו פעולות החייאה ממושכות. למרבה הצער בתום מאמצי ההחייאה נקבע מותו עקב אופי הפציעות הקשות מהן סבל".


צילום: דוברות איחוד הצלה.

מנכ"ל הרלב"ד, ד"ר ארז קיטה אמר: "לקטל בדרכים אין פתרון אחר מלבד תוכנית לאומית. כמעט עשור שמדינת ישראל מתנהלת ללא תוכנית ויעדים וזה הוביל אותנו למקום האחרון ב-OECD בשיפור ההיפגעות בכבישים. הרלב"ד מגישה לשרת התחבורה והבטיחות בדרכים תוכנית חומש בעלת יעד ברור – הפחתה של 50% מהנפגעים בתאונות דרכים תוך 5 שנים, ואנחנו ממשיכים לקדם ולהוציא אותה אל הפועל גם בתקופה מורכבת זו".


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: