תגובות

תאונה קשה בסיני: גבר ואישה ישראלים נהרגו וחמישה נפצעו בתאונת דרכים סמוך לנואיבה

גבר ואישה ישראלים נהרגו וחמישה נפצעו בתאונה קשה סמוך לנואיבה שחצי האי סיני.

מיד עם קבלת הדיווח הקשה על התאונה הקטלנית בסיני, יצא מנכ״ל ארגון זק״א לביה״ח המקומי יחד עם מתנדבי זק"א נוספים, שם פגש את הפצועים ופעל יחד עם משרד החוץ במאמצים מול השלטונות לשיחרור הפצועים שברגעים אלו עושים את דרכם באמבולנסים למעבר הגבול טאבה להמשך טיפול רפואי בישראל.


דובי ויסנשטרן מנכ״ל ארגון זק״א מסר: "מדובר בתאונה חזיתית קשה שהתרחשה בכביש החוף של סיני באזור נואיבה, רכב הסעות שהסיע קבוצה של ישראלים בשנות ה-20 לחייהם התנגש חזיתית ברכב שהגיע ממול ככה״נ לאחר שנרדם. לצערי, בן 26 ובת 24 נהרגו במקום ופונו לבי"ח בדהב. חמישה צעירים נוספים נפצעו, בתוכם צעירה כבת 22 במצב קשה שסובלת מפגיעת בטן וארבעה נוספים במצב קל. לאחר מאמצים רבים יחד עם חדר המצב של משרד החוץ הצלחנו לשחרר את הפצועים שכרגע עושים את דרכם למעבר הגבול טאבה. במקביל אנו עושים מאמצים רבים כדי לשחרר את גופות שני הצעירים ולהביא אותם בהמשך למעבר הגבול לישראל.״

ממשרד החוץ נמסר: "לצערנו היום, בשעות אחרי הצהריים, נהרגו שני אזרחים ישראלים בתאונת דרכים בנואיבה שבסיני, הודעה נמסרה למשפחות. בנוסף להרוגים, נפצעו 5 אזרחים בדרגות שונות, כולם בהכרה מלאה ולא נשקפת סכנה לחייהם. המחלקה לישראלים בחול, יחד עם הקונסול במצרים, עושים מאמצים לסייע בפינוי הפצועים ובהבאת המנוחים לקבורה בישראל."

מדובר צה"ל נמסר: "מסוקים הוזנקו עם לוחמי 669 לגבול מצרים לסיוע ולפינוי הפצועים בתאונת הדרכים שאירעה מוקדם יותר היום."תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: