תגובות

בלב מחנה הפליטים: כך נעצר רוכב האופנוע החשוד בדריסת השוטר • צפו

כך נעצר החשוד הערבי שנמלט ממחסום משטרתי עם קטנוע גנוב ודרס שוטר תנועה לפני כשבועיים על כביש 1 – במהלך היום תבקש המשטרה להאריך את מעצרו. צפו בתיעוד:

בפעילות שנערכה הלילה במ.פ שועפאט שבצפון העיר ירושלים, עצרו לוחמי יחידת המסתערבים של מג"ב ירושלים חשוד(18.5, תושב המקום), בחשד לדריסת שוטר אגף התנועה בתאריך 13.7 לקראת חצות הלילה, כשהוא נמלט על קטנוע גנוב באזור מחלף שורש בכביש 1 לכיוון ירושלים.

שוטר התנועה שהיה באותה עת במחסום יזום על הכביש לאיתור הקטנוע הגנוב ונדרס, נפגע באורח קל ופונה לבית החולים לקבלת טיפול רפואי. כמו כן, מיד לאחר המקרה הוזעקו כוחות משטרה שביצעו סריקות באזור, והקטנוע הגנוב אותר נטוש ונתפס ע״י המשטרה. במקביל, המשטרה פתחה בחקירה במטרה לאתר את החשוד במעשה.


החשוד שנעצר הלילה, הועבר לחקירה בתחנת הראל של מחוז ירושלים. בהמשך היום הוא יובא בפני בימ"ש, שם תבקש המשטרה להאריך את מעצרו לטובת המשך החקירה ומיצוי הדין עמו.

"משטרת ישראל תמשיך לפעול בנחישות ובכל הכלים שברשותה נגד עברייני הרכוש האלימים, ובפרט גנבי רכב שלא בוחלים באמצעים בניסיון להימלט מזרועות החוק ולהשלים את ביצוע הפשע, גם במחיר של סיכום חיי אדם ופגיעה פיזית בשוטרים או ביתר משתמשי הדרך", נמסר מהמשטרה.


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: