תגובות

"הנהגת השתוללה": מתן צינמן בן ה-6 משבות רחל נהרג בתאונה בבנימין

בתאונת דרכים קשה שאירעה אחר הצהרים בכביש 60 ליד צומת מעלה לבונה, נהרג הילד מתן צינמן בן 6, מהיישוב שבות רחל בבנימין. מתן היה אמור לעלות לכתה א'.

על פי העדויות והתחקור בשטח, נהגת ערבייה השתוללה על הכביש, יצאה לעקיפה מסוכנת על פס לבן ופגעה חזיתית במכונית משפחת סינמן.


במכונית משפחת צינמן נסעו האם וארבעת ילדיה. כולם פונו במצבי פציעה שונים לבתי החולים בירושלים.

הקטל בדרכים: ‏ילד בן 7 נהרג ושישה נפצעו בתאונה חזיתית בבנימין

הצוותים המקצועיים של מועצת בנימין והיישוב שבות רחל מטפלים בצרכי המשפחה והקהילה. עובדים סוציאליים מלווים את בני המשפחה בבתי החולים השונים.

מתן צינמן ז"ל. באדיבות המשפחה.

אם המשפחה רבקה צינמן שנהגה ברכב עם ילדיה מספרת מבית החולים: "נסענו בכביש 60 בדרך למפגש משפחתי באריאל. לפתע דהר מולי רכב פלסטיני בצבע לבן שהגיח מהנתיב ממול. האטתי את הנסיעה אך הרכב הפלסטיני האיץ. הבנתי שהוא הולך להיכנס בי חזיתית ולא הצלחתי לעצור. ההתנגשות היתה במהירות עצומה. איבדתי את מתן שלי לטרור ערבי בכביש".


משפחת צינמן משבות רחל. (מתן ז"ל הילד השמאלי בתמונה). צילום: באדיבות המשפחה.

ראש המועצה ישראל גנץ: "אבל כבד נפל עלינו. מתן הקטן נקטף מאיתנו בחטף. אנחנו עוטפים את המשפחה ואת היישוב שבות רחל בשעה הקשה הזו. זהו ארוע נורא שנעשה על ידי בני עוולה ערבים שמשתוללים על הכבישים לאחר שמדינת ישראל נוהגת ביו"ש כחצר האחורית ללא אכיפה. לצערנו, כפי שזעקנו ואנו זועקים מדי יום, גם לפערי פיתוח הכבישים בעשורים האחרונים ביהודה ושומרון יש מחיר דמים כבד".


זירת התאונה. קרדיט: מוקד בנימין.
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: