תגובות

המאבק בארגוני הפשיעה: רכב המשמש את דומרני נתפס עם מיגון נגד ירי – בניגוד לחוק • צפו

כוח משימה מיוחד שהוקם במרחב לכיש למאבק בארגוני הפשיעה, תפס לפני זמן קצר רכב המשמש עבריינים מארגון פשיעה של דומרני, לאחר שאותר בו מיגון נגד ירי שהותקן בניגוד לחוק. צפו:

בסוף השבוע האחרון, הוקם במרחב לכיש כוח משימה מיוחד בהובלתה של יס"מ לכיש, שייעודו להיאבק ולשבש את פעילותם של ארגוני הפשיעה וראשיהם, בכל מקום בו ימצאו, וזאת על רקע מספר סיכולים של הוצאת פיגועים פליליים ע"י אותם עבריינים.

במהלך פעילות ממוקדת של לוחמי יס"מ לכיש כחלק מכוח המשימה המיוחד, נתפסו לפני זמן קצר במושב רווחה, מספר עבריינים המשויכים לאחד מארגוני הפשיעה, וזאת בזמן שהם נוסעים ברכב שבו הותקן מיגון ירי בניגוד לחוק.


קרדיט צילומים: דוברות המשטרה.

נהג הרכב בשנות ה-40, עוכב להמשך חקירה בימ"ר של אגף התנועה בלכיש, בחשד לנהיגה ברכב ממוגן, ושבמסגרתה נתפס הרכב הממוגן ונגרר מהמקום להמשך הליכי חקירה והליכי בימ"ש לפירוק המיגון, והסדרה מחודשת של רישיון הרכב.

במשטרה ציינו, "אף עבריין אינו חסין! כוח המשימה המיוחד של מרחב לכיש פועל מזה מספר ימים, וכבר רשם מספר הישגים משמעותיים אשר משפיעים באופן ישיר על מפת הפשיעה ועל יכולותיהם של העבריינים לפעול ככל העולה על רוחם, בהם מעצרו של עבריין המשויך לארגון פשיעה במוצאי השבת האחרונה, והרחקתו מביתו ומאזור הדרום למשך 30 ימים. כוח המשימה ימשיך לפעול ככל שיידרש על מנת לסכל את כוונותיהם של העבריינים ולמנוע פגיעה באזרחים חפים מפשע."


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: