תגובות

הופעות, תכניות וחוויה לכל המשפחה: כך יחוו אורחי מלון "כינר" את בין הזמנים תשפ"ב

במלון "כינר" מספקים למשפחה החרדית את הנופש המושלם והמהנה ביותר, אורחי המלון יהנו בימי בין הזמנים מהופעות ותכניות מרתקות ומעניינות במיוחד


במלון "כינר" הממוקם על שפת הכינרת נערכו לקראת חופשת בין הזמנים עבור מאות המשפחות המגיעות לנפוש במקום כמידי שנה בשנה. כבר כעת, כחודשיים לפני חופשת בין הזמנים, עשרות משפחות הקדימו וערכו את הזמנת חופשת הקיץ שלהם לקראת חווית חופשה כשרה למהדרין ברמה גבוהה וחסרת תקדים.

מתוך מטרה לספק למשפחה החרדית את הנופש המושלם והמהנה ביותר, ייהנו אורחי המלון בימי בין הזמנים מהופעות ותכניות מרתקות ומעניינות, כאלה שלא ניתן למצוא באף מקום אחר. התכניות במלון מגוונות בכדי לספק הנאה לכלל המשפחה החרדית, מההורים ועד הילדים הקטנים.

בין היתר יופיעו במלון "כינר" במהלך ימי בין הזמנים: הזמר יונתן שיינפלד והזמר קובי ברומר שישיק במלון מופע חדש ומהנה. בנוסף במלון יערכו מגוון פעילויות מרתקות לכלל המשפחה כמו לדוגמא: קרקס הכפר הירוק, חדרי בריחה, מתנפחים רטובים, ספורט אתגרי, קרקס חיות, אומנות ציור בחו"ל ועוד, כמו גם סיור עם מסוק מעל שמי הכינרת שיגרום להמוני הנופשים לראות את הכינרת מזווית אחרת שהם מעולם לא ראו.

רק במהלך בין הזמנים דאשתקד של שנת תשפ"א, עשרות ומאות משפחות חרדיות בחרו בכך והגיעו לנפוש במלון היוקרתי, המקום הנגיש בעבורם את כל מה שמשפחה חרדית זקוקה לו, החל מארוחות גורמה, פעילות חווייתית לכל המשפחה, הופעות, אמנים ושלל פעילויות שוות במיוחד, כאלו שלא תמצאו באף מקום אחר.

משפחת וייס אשר נפשה במקום יחד עם שמונת ילדיהם סיפרה על חווית נופש יוצאת דופן, כזו שהיא טרם חוותה, "הגענו למלון כינרמיד אחרי תשעה באב ופשוט נהנינו כל רגע ורגע, זה פשוט היה נופש מושלם, כזה שלא ציפינו לו מראש". לדברי אב המשפחה, "נפשתי בעשרות מלונות, אבל בכזו חופשה טרם הייתי, המלון הנגיש שלל פעילויות בעבור הילדים, כך שגם אני ורעייתי יכולנו ליהנות קצת מהשקט בזמן שהילדים נהנו מהדברים שמתאימים להם".


מלון "כינר" הממוקם על שפת 'הכנרת' ניצב מזה שנים ארוכות בצמרת היעדים הנחשקים של הנופשים החרדים. בנוסף למיקום האטרקטיבי, התפרסם המלון המפואר בזכות סטנדרט האירוח הגבוה, התפריט העשיר והכשרות המהודרת שלו – שהפכו אותו לאלטרנטיבה האידיאלית עבור נופשים שמעוניינים לשלב חופשה מושלמת עם הקפדה על כל כללי ההלכה ואורח החיים החרדי.

ההרשמה לבין הזמנים הסתיימה והתמלאה במהירות שיא ורבים שביקשו להצטרף נאלצו לגלות שלא נותר להם כבר מקום.


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: