תגובות

"שמרו על ילדיכם במיוחד בתקופת החופש": ארגון השומרים מזהיר בפני תקיפות קטינים • תיעוד מזוויע

בתקופה האחרונה ובפרט בימים האחרונים, עם התקרבות ימי בין הזמנים חלה עלייה מדאיגה במקרי התקיפה נגד ילדים וילדות.

על פי נתוני ארגון 'השומרים', מדובר בעלייה מדאיגה של עשרות אחוזים באירועי תקיפה חמורים שמתבצעים כנגד ילדים בכל הגילאים – לעומת התקופה אשתקד. בארגון 'השומרים' מציינים כי המקומות המסוכנים ביותר הם גינות, חנויות ובחצרות הבתים. על כן, יש להימנע לשלוח את הילדים למקומות אלו ללא השגחה.


אנשי חינוך העובדים בשיתוף פעולה עם הארגון מטפלים ממש בימים אלו בכמה מקרים מזעזעים שאין המקום לפרטם. בארגון משקיעים משאבים רבים להביא לתפיסתם של התוקפים, שחלקם נדמים כאנשים נורמטייביים לחלוטין.

גורם בכיר בארגון 'השומרים' המטפל בנפגעים מול גורמי המקצוע, אומר: "מדובר בפגיעות שעלולות להוביל לנזק בלתי הפיך לילדים. על ההורים להגביר את העירנות ולפקוח עין על הילדים הקטנים. כמובן, שבכל מקרה שבו עולה חשד לתקיפה, יש לפנות באופן מיידי למוקד הארגון לצורך מניעת המקרה הבא".

צפו בתיעודי חלק מהתקיפות:

מנכ"ל הארגון חיים רוטר התייחס לעלייה החמורה במקרי התקיפה ומבקש להעביר מסר להורים: "אנו מתקרבים לימי בין הזמנים, ומטבע הדברים ילדיכם יוצאים מהבית לבדם לשחק בגנים ציבוריים, מבלי לקחת בחשבון את הסכנה החמורה שטמונה בכך. אנו בארגון השומרים פועלים באופן מאסיבי, גם באמצעים טכנולגיים על מנת לשים את ידינו על התוקפים, אבל צריכים גם את הסיוע שלכם – ציבור ההורים והתושבים, תשמרו על ילדיכם, פקחו עיניים על כל חשוד ודווחו מיידית למוקד הארגון."


תגובות לכתבה:

  1. אלי

    חבל שמטשטשים את הפנים אנשים כאלה צריך לשבור להם עצם עצם הבעיה שיש רבנים שחושבים שזה סבבה לפגוע בקטינים ואומרים לא ללכת למשטרה

כתיבת תגובה: