תגובות

"מטילים אימה על הציבור": 'מאבטחי' עבודות הרכבת הקלה תקפו עיתונאים – בגיבוי השוטרים

'מאבטחי' עבודות הרכבת הקלה בירושלים של חברת צוות 5 – תקפו באלימות קשה עיתונאים ואף פצעו אחד מהם! שוטרים שראו את התקיפה סייעו לתוקפים ואיימו במעצר של הפצוע. צפו בתיעוד המטריד והקשה:

קבוצת 'מאבטחים' תוקפים את איתמר כהן – כתב חדשות כל העולם. צילום: אתר המחדש.

הפגנות נגד הרכבת הקלה בירושלים: עשרות מפגינים הפריעו לעבודות – מאבטחים תקפו צלמים והתיק נסגר!

כמו כמעט כל ערב בחודשים האחרונים, עשרות מפגינים הגיעו אמש (ג') למתחם עבודות הרכבת הקלה ברחוב בר אילן בירושלים והפריעו למהלך עבודות התשתית במקום. כוחות משטרה שהגיעו למקום עצרו לפחות 3 מפגינים והם הועברו להמשך חקירה בתחנת המשטרה.


מעצר המפגינים. צילום: איתמר כרמון – חדשות כל העולם.

בכדי למנוע נזקים וונדליזם, נמצאים במקום עשרות 'מאבטחים' ערבים ורוסים של חברת צוות 5. למרות שאין להם כל סמכות לתקוף מפגינים, הם עושים כל של עולה על רוחם! על פי עדות של תושבים, חלק מהמאבטחים תוקפים באלימות קשה גם עוברי אורח תמימים ומטילים אימה על על הציבור.

במהלך ההפגנה, אדם נפצע בזירה ונזקק לטיפול רפואי, אחד המאבטחים שהיה במקום, החל לצחוק על הפצוע ואף פנה לזאבי וידבסקי – כתב חדשות כל העולם שעמד לידו, במטרה לשתף אותו ב'בדיחות על הפצוע', הכתב העיר לו ואמר שלא יפה ככה להתנהג – ובתגובה המאבטח גילגל אותו לבור ואף לאחר מכן ניסה לשבור את הפלאפון של איתמר כרמון – כתב נוסף של חדשות כל העולם.

מאבטחים תוקפים עיתונאים ומעיפים להם טלפונים בסיוע השוטרים!

במטרה להגיש תלונה על התוקפים, החלו הכתבים לצלם את המאבטחים. איתמר כהן – כתב נוסף של חדשות כל העולם שהיה בזירה, החל לתעד גם התוקפים תוך כדי שהם מנסים לברוח כדי למנוע זיהוי! אחד המאבטחים שעמד בזירה, נתן אגרוף לחזה של איתמר כהן, שוטרים שראו את המתרחש, סייעו לתוקפים ופינו באלימות את העיתונאים.

אחרי שהמאבטחים תקפו, השוטרים מצטרפים ומסעיים להם! צילום: איתמר כרמון – חדשות כל העולם.

איתמר כהן לא התייאש ודרש שיעצרו את התוקפים! אחרי ויכוח קצר, קפצו 5 מאבטחים עליו, הכו אותו באלימות וגרמו לו לחתך באוזן, אחד מהם אף איים שיגיע לבית שלו וייתקוף אותו.

שוטרים שראו את האלימות, לא עצרו אף אחד מהתוקפים ואיימו לעצור את הפצוע!


תיעוד נוסף של תקיפת כתב חדשות כל העולם – איתמר כהן.

י' תושב המקום סיפר לחדשות כל העולם כי המאבטחים תוקפים עוברי אורח תמימים: "הם מטילים אימה על הציבור! ראיתי אדם מבוגר שרק עבר ליידם והם דחפו אותו באלימות קשה. מדובר בעבריינים שעושים מה שבא להם והמשטרה מגבה אותם."


פני הרוע: תמונות התוקפים האלימים.

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: