תגובות

הוסלק בתוך "מכשור רפואי": 5 תושבי נתניה נעצרו בתום חקירה סמויה – זה מה שניסו להבריח • צפו

הותר לפירסם כי ימ"ר מרכז עצרה הלילה 5 תושבי נתניה, בתום חקירה סמויה על פני הגלובוס, בחשד לייבוא וסחר של מעל 6 קג' חומר החשוד כסם מסוג "קריסטל" שהוסלק באופן ייחודי בתוך "מכשור רפואי". צפו בתיעוד תפיסת החבילה:

היחידה המרכזית במחוז מרכז ניהלה בשבועות האחרונים חקירה סמויה, במסגרת המאבק חסר הפשרות בנגע הסמים, המתמקדת בחשד לייבוא סמים ארצה ע"י תושבי המרכז, בדגש על הברחת הסמים עפ"י החשד במכשירים רפואיים בעלי מעטפת מתכתית, שנועדה למנוע לכאורה את חשיפת ההסלקה של הסמים בעת השיקוף הבטחוני במעברי הגבול, בארץ ובחו"ל.

בלשי הימ"ר תפסו את החבילה המקורית והעבירו את תכולתה, כ- 6 קג' חומר החשוד כסם מסוג "קריסטל", להמשך מיצוי ראיות במעבדות הזיהוי הפלילי של משטרת ישראל, לצד המשך ניהול פעילות סמויה וממוקדת, הכוללת איסוף ראיות נגד החשודים במעורבות בפרשיה, לרבות מעקב אחר תנועותיהם במספר שלבים.


כאמור, בעת העברת "החבילה" לידי המעורבים באופן מבוקר, עברה למעשה החקירה הסמויה לשלב הגלוי וכלל המעורבים – חמישה במספר, נעצרו לחקירה במשרדי הימ"ר בסיומה נכלאו.

המשטרה עצרה לחקירה 5 חשודים – 3 גברים ושתי נשים, תושבי נתניה בשנות ה – 30-40 לחייהם, ובהתאם לממצאי החקירה וצורכיה, בכוונת חוקרי ימ"ר מרכז להביאם היום לדיון בבימ"ש השלום ראשל"צ, בבקשה להאריך מעצרם.

ממשטרת ישראל נמסר כי "מדובר בפעילות חשיפה וחקירה מקצועית של משטרת ישראל, המצטרפת לשורה של הצלחות בתפיסת סמים בגבולות ישראל והעמדתם לדין של החשודים, בהתאם לאסטרטגיה ההתקפית של המחוז כנגד מחוללי פשיעה, למען שלום הציבור ובטחנו."


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: