ברוב קולות: מרב מיכאלי נבחרה לראשות מפלגת העבודה בפעם השנייה ברציפות

ועדת הבחירות המקדימות בראשות כב׳ השופט (בדימוס) יעקב שמעוני מעדכנת כי בבחירות הפנימיות שנערכו היום השתתפו 15,070 חברי וחברות מפלגה שהם 43% מכלל בעלי ובעלות זכות ההצבעה.

אחוז ההצבעה גדל בכ-35% מהבחירות לראשות המפלגה אשתקד.


חלוקות קולות:
היו״ר המכהנת, השרה מרב מיכאלי:
12429 (82.48%)
ערן חרמוני:
2435 (16.16%)
נמנעו:
206 (1.37%)

מזכ"ל מפלגת העבודה, עו"ד ערן חרמוני שהתמודד על תפקיד יו"ר המפלגה הגיב עם קבלת התוצאות: "אני גאה מאד במסע שעשינו. למעלה מ-2,400 מחברי המפלגה הביעו אמון במועמדותי לתפקיד יו"ר המפלגה ובחזון שלנו למפלגת העבודה רחבה, מרכזית וחברתית, מפלגת שלטון גדולה. הזרעים שזרענו במסע הזה עוד ינבטו בעתיד ויחזירו את תנועת העבודה לימיה המפוארים.

אני שמח על מהלך דמוקרטי מרשים. חשוב לדעת ולכבד תוצאות של בחירות גם כאשר לא מנצחים, וכך בכוונתי לנהוג ולהוות דוגמה לפוליטיקה טובה יותר. ברצוני לברך את יו"ר המפלגה מרב מיכאלי על ניצחונה. אתייצב לצידה ביחד עם חבריי ונילחם יחדיו להצלחת המפלגה בבחירות. אני קורא לכל חלקי הבית להתאחד ולעבוד יחדיו – מלמעלה עד למטה.


תודה מיוחדת למאות הפעילים וראשי המטות מכל רחבי הארץ ומכל רבדי החברה הישראלית שפעלו מכל הלב ומתוך תפיסה אידיאולוגית רחבה: אתם העוגן האמיתי של מפלגת העבודה והשותפים הכי טובים שיש. אוהב אתכם!"

השר נחמן שי מברך על תוצאות בחירות ליו״ר העבודה: ״עשינו היסטוריה! מברך את חברתי היקרה ויושבת ראש המפלגה -בפעם השניה- מרב מיכאלי. מנהיגה אמיתית וראויה, שתמשיך להוביל את המפלגה קדימה, חברות וחברי המפלגה איתך ומאמינים בך, כפי שהוכח היום. לכי מחיל אל חיל- הצלחתך הצלחתנו.״


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: