תגובות

נעצרו חשודים בגניבות רכוש בירושלים – בין השלל: אופניים עם ציוד רפואי של ארגון הצלה

במהלך סוף השבוע האחרון, איתרו שוטרי הסיור והבילוש של תחנת לב הבירה במחוז ירושלים, בשני מקרים שונים, זוגות אופניים חשמליים החשודים כגנובים. החשודים במעשים אלו נעצרו לחקירה במשטרה.

ביום שישי האחרון לפנות בוקר התקבל דיווח מאזרח שפגש צוות סיור ברחוב יפו בירושלים כי הבחין בחשודים שגנבו שני זוגות אופניים חשמליים השייכים לארגון "איחוד הצלה" עם ציוד רפואי המשמש את צוותי הרפואה.


שוטרי הסיור החלו בסריקות אחר החשודים במעשה ואיתרו את אחד מהם בעת שרכב על האופניים וניסה לחמוק מהם. החשוד, תושב מזרח ירושלים בשנות ה-20 לחייו, נעצר והועבר לחקירה בתחנת המשטרה ומעצרו הוארך בבית המשפט בחמישה ימים, עד לתאריך 20.7.

מקרה זה מצטרף למקרה נוסף שארע ביום שישי לפנות בוקר, במהלכו הבחינו בלשי תחנת לב הבירה בשני חשודים במרכז העיר כשברשותם אופניים חשמליים שעוררו את חשד הבלשים.

החשודים נעצרו, לאחר ניסיונו של אחד החשודים להימלט ולהזדהות כאחר ללא הצלחה, והם הועברו לחקירה בתחנת המשטרה. בחקירה התברר כי אחד החשודים הנו פלסטיני השוהה בישראל שלא כחוק.

האופניים שנגנבו הושבו לבעליהם. מעצר החשודים (בשנות העשרים לחייהם), הוארך בבית המשפט במספר ימים וחקירת המשטרה נמשכת במטרה למצות איתם את הדין.

"משטרת ישראל תמשיך להיאבק בנחישות בעברייני הרכוש באשר הם ולשמור על רכושו ובטחונו של הציבור," נמסר מהמשטרה.(תמונת אחד מהאופניים שנגנבו, נתפסו ע"י השוטרים והושבו לבעליהם. קרדיט צילום: דוברות המשטרה).
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: