ארגון נפגעי הטרור ללפיד וביידן: "אל תושיטו יד לפלסטינים"

בני משפחה של קורבנות טרור ופצועי טרור הגיעו היום לגן העצמאות וקראו לנשיא ביידן וראש הממשלה לפיד לגנוז את חלום המדינה הפלסטינית, "כבר שילמנו מחיר כבר מידי עבור חלום שלא יתגשם"

למרות התנגדות המשטרה – הותר היום (ה) לנציגות נפגעי טרור מאירגון אלמגור להפגין ולקרוא "לא למדינה פלסטינית".

אחרי המתנה בת יממה אחת, התירה המשטרה לנציגי נפגעי טרור ומשפחות שכולות מארגון "אלמגור" להקים משמרת מחאה מול הקונסוליה האמריקאית בבירה נגד הצהרות ביידן ולפיד על מחוייבות למדינה פלסטינית.


מטרת המפגן היא להזכיר לציבור את המחיר הכבד ששילמו, אזרחי ישראל על החלום והתקווה השיקרית למדינה פלסטינית.

המפגינים קראו לנשיא ביידן שלא יעלה את הסוגיה הפלסטינית כי מדינה עצמאית תגביר את הטרור.

1409 אזרחים שילמו בחייהם מאז הסכמי אוסלו בהם נתנו לאש"פ – הרש"פ לשלוט במקום צה"ל. עליה של 200 אחוזים על פני תקופה מקבילה לפני שהם הגיעו לאזור. וזה ללא מספר החיילים הרב שנפלו בפעולות ומבצעים.

בארגון אלמגור מסבירים כי העבר מלמד שנטיעת תקוות שווא בקרב הפלסטינים למדינה משלהם מובילה אותם לטרור ואנחנו הישראלים משלמים את המחיר הכבד.

על פי מחקר העוסק בסוגיית שתי המדינות עולה כי יש עליה בכמות פיגועי הטרור כשהנושא של מדינה פלסטינית עולה לסדר היום.


סא"ל במיל. מאיר אינדור מנכ"ל ארגון אלמגור הודיע שנפגעי הטרור ייאבקו נגד ההכרזה של ביידן ולפיד על חזון 2 המדינות: "אסור להפוך ולתת לפלסטינים מדינה, אני ושאר חבריי פצועי טרור ומשפחות שכולות שילמנו את מחיר הקמת אוטונומיה פלסטינית. אני קורא למנהיגים לגדוע את החלום, חלום הבלהות כי הוא על חשבוננו. שילמנו מחיר כבד".

יהונתן יוסף אמר: ‏"כיו״ר ועדת הנצחת זכרם של נרצחי הטרור הערבי בעיריית ירושלים עמדתי יחד עם מאיר אינדור מול הקונסוליה האמריקאית בירושלים ומחינו נגד העלאת פתרון שתי המדינות על ידי ביידן ולפיד. דיבורים על מסירת שטחים מובילים לשפיכות דמים."


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: