גבר כבן 60 טבע למוות בחוף סירונית בנתניה

צוותי רפואה ביצעו החייאה על גבר כבן 60 שטבע בחוף סירונית בנתניה.

בשעה 13:45 התקבל דיווח על גבר שנמשה מהים כשהוא מחוסר הכרה ברצועת חוף, דרומית לחוף סירונית בנתניה. חובשים ופראמדיקים של מד"א ואיחוד הצלה העניקו טיפול רפואי ולאחר ביצוע פעולות החייאה ממושכות, קבעו את מותו של גבר כבן 60.


צילום: דוברות איחוד הצלה.

שלום בן משה חובש איחוד הצלה ששהה בחוף בזמן הטביעה מסר: "בסיום הטיפול שהענקתי בחוף סירונית לצעיר שנפצע קל נמסר לי מצוות המרפאה שבמקום כי המצילים משו מהמים דרומית לחוף גבר שטבע ללא הכרה. נסעתי למקום עם אופנוע החירום של איחוד הצלה שברשותי לסייע לו והתחלתי בפעולות החייאה. תוך כדי ההחייאה הצטרפו אלי צוות אמבולנס של איחוד הצלה. למרבה הצער בתום מאמצי ההחייאה נקבע מותו בזירה".


צילום: תיעוד מבצעי מד"א.

חובש רפואת חירום במד"א בן-אל עמירה, סיפר: "בזמן שטיפלתי בפצוע שסבל מחבלה קלה בחוף, המצילים כרזו לנו מרחוק שהם משו גבר מחוסר הכרה מהמים. התפצלנו בצוות כשהמתנדבים האחרים המשיכו לטפל בפצוע וניגשתי לאיזור שהמצילים סימנו לי ובמקביל חייגתי למוקד 101 של מד"א על מנת להזניק ניידת טיפול נמרץ למקום. ביצעתי בגבר בדיקות רפואיות, הוא היה ללא דופק וללא נשימה ומיד התחלתי לבצע בו פעולות החייאה ממושכות שבסופן נאלצנו לקבוע את מותו."


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: