הכשרה ליועצי הרפואה של 'למענכם' בתחום הקנאביס הרפואי

שירות חדש מבית 'למענכם': מידע מפורט וסיוע לחולים הנזקקים לקנאביס רפואי ● במסגרת השת"פ יפתח ערוץ ישיר לשיתוף מידע מקצועי ורפואי בין חברת הקנאביס הרפואי 'שיח מדיקל' וארגון למענכם ● חתן אות הנשיא להתנדבות ויו"ר למענכם יוסי ערבליך: הידע וההבנה שלנו על עולם הקנאביס הרפואי, יסייעו לנו לכוון את החולים באמצעים העומדים לרשותם להקלה בכאב אותו הם חווים

עבור חולים במחלות אונקולוגיות, נוירולוגיות, מחלות מעיים, מחלות כאב ומחלות קשות נוספות, שיתוף הפעולה החדש בין ארגון 'למענכם' וחברת 'שיח מדיקל', הוא בשורה חשובה מאוד. השת"פ הייחודי, נועד לפזר את מסך העשן של חולים קשים הנזקקים לטיפול בקנאביס רפואי כדי לשפר את איכות חייהם והיכולת שלהם להתמודד עם המחלה.

לקראת שיתוף הפעולה, נערך בימים האחרונים ביקור של יו"ר ארגון 'למענכם' יוסי ערבליך וסגן נשיא הארגון ד"ר גדי נוימן ששימש עד לאחרונה בתפקיד סגן המנהל הרפואי של בית החולים בילינסון, במתקן הגידול של 'שיח מדיקל' – מחלוצי הקנאביס הרפואי בישראל. בסיור בחממות, הציג שי אברהם שריד מבעלי החברה, את הסטנדרטים הקפדניים של תהליך הגידול והייצור, וכן מחקרים פורצי דרך בטיפול במחלות קשות שונות, בהם החברה מעורבת.


במפגש המשך שהתקיים במשרדי הארגון, ערך שי אברהם שריד מבעלי 'שיח מדיקל' הדרכה ליועצי הרפואה ורופאי הארגון, על תחום הקנאביס הרפואי. היועצים שמעו על הזנים השונים של הצמח ולמה כל אחד מהם מסייע, כיצד מקבלים רישיון לקנאביס רפואי, אילו מחלות ומצבים רפואיים יכולים להיעזר בצמח וכיצד מצמצמים את תופעות הלוואי.

במסגרת שיתוף הפעולה הייחודי, יזכו חולים במחלות קשות ובני משפחותיהם לייעוץ מקצועי ללא תמורה, גם בכל הנוגע לטיפול באמצעות קנאביס רפואי. צוות היועצים הרפואיים של 'למענכם', יעניקו הכוונה והדרכה אישית בהתאם למאפיינים האישיים והצרכים הרפואיים של כל מטופל.

לדברי חתן אות הנשיא להתנדבות יוסי ערבליך: "קיימת חשיבות רבה מאוד לידע הרב של 'שיח מדיקל' ולהבנה שלנו במסגרת הפעילות על עולם הקנאביס הרפואי, משום שמעבר להכוונה של החולים עלינו ליידע אותם באמצעים העומדים לרשותם להקלה בכאב אותו הם חווים"

שי אברהם שריד מבעלי 'שיח מדיקל': "ישראל נחשבת לאחת מהמדינות המתקדמות בתחום הקנאביס הרפואי, עם מחקרים רבים המוכיחים את יעילות ובטיחות המוצרים ואת ההשפעה החיובית המשמעותית שיש להם על חולים במגוון מחלות קשות. שיתוף הפעולה המבורך עם 'למענכם' ינגיש את המידע הרב שנצבר בחברה ויעמיד אותו לטובת החולים ובני משפחותיהם, על מנת להקל עליהם את ההתמודדות עם המצב הרפואי המורכב שלהם".


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: