קריאת השכמה: "זו ההחייאה השניה שלי על טביעת פעוטות"

אליקים שישא ואברהם שרר, כונני רפואת חירום ב'צוות הצלה' בקריאה להורים ומדריכי קייטנות – אנא התעוררו.

אליקים ואברהם, שהשתתפו במאמצי ההחייאה על הפעוטה שטבעה היום (שישי) בבית שמש, יצאו מביתה בכאב ובתפילה לבשורות טובות, מתוך ציפייה שהפעולות להצלת חייה של דבורה בת רוחמה מרים, ישאו פרי והיא תשוב לחיים ללא פגע.


בית שמש: בת 11 חודשים במצב אנוש לאחר שטבעה באמבטיה בביתה

עם זאת מוסיף אליקים: "בשלבי ההכנות לחג הפסח האחרון, נקראתי לאירוע דומה של פעוט שטבע באמבטיה בביתו. הייתה לי הזכות לסייע בהצלת חייו, ונענתי בשמחה לבקשת משפחתו לפגוש אותו כשבוע לאחר מכן, לאחר שקיבל את חייו במתנה. אך עם זאת, אני מתחנן ומבקש מכל אמא: אנא, תעשי הכל למנוע את האירוע הבא, קשה לי כיהודי וכאבא לילדים להגיע לאירועים מהסוג הזה".

אברהם שרר, מוסיף: "עבורי, אירוע של טביעה – מעלה זכרונות קשים, לאחר שאיבדתי לפני כמה שנים את אחי היקר, בן ה-11 לאחר שהתעלף באמבטיה ויצא ממנה ללא רוח חיים. כל דיווח בקשר על אירוע של טביעה, מציף לפניי שוב את הרגעים הקשים של אובדן חיים, כפי שאירע עם אחי ז"ל".

לאחר החייאה: פעוטה בת 4 וחצי טבעה באמבטיה בבית בנתיבות – מצבה קשה

בארגון 'צוות הצלה' מבקשים ומפצירים בהורים ומדריכי קייטנות, לקראת עונת הרחצה וימי החופשה: אנא השגיחו על ילדכם מכל משמר, אתם המבוגרים, קיבלו בידכם פקדונות יקרים מאוד ועליכם מוטלת החובה לשמור על בטחונם, כך שהרחצה בבריכה, בים ובאמבטיה – תסתיים בחוויה ולא חלילה באסון.(בתיעוד: הפעוט שניצל בנס לאחר טביעה – בערב פסח האחרון).
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: