תגובות

טרגדיה בירושלים: אחרי כחודשיים נפטר הילד שנפצע אנושות בתאונת ה'פגע וברח' בשכונת רמות

הבוקר נפטר הילד בנימין ביגלאייזן ז"ל שנפצע קשה בתאונת הפגע וברח ברמות ג' בחג הפסח.

הרופאים נאבקו על חייו בחודשיים האחרונים אך הבוקר נאלצו לבסוף לקבוע את מותו.


כזכור, לפי כחודש הוגש כתב אישום נגד נתנאל סנדרוסי, הנהג מתאונת ה'פגע וברח' בצומת רמות בירושלים, בפסח. חברו נעצר בחשד ששיתף פעולה איתו.

בכתב האישום לא מוזכרת עבירת הדריסה, ומתואר כי הילד חצה את הכביש בעוד הרמזור היה בצבע אדום.

העבירות בהן כן מואשם סנדרוסי, כמו גם גם חברו שנסע עמו, מאור גמליאל, הן 'הפקרה לאחר פגיעה', חובת נוסע להתקשר לגופי הצלה ונהיגה מעל המהירות המותרת.

באשר לפרטי האירוע, מכתב האישום עולה, כי ביום ראשון של חול המועד, בשעות הערב, נהג סנדרוסי ברחוב גולדה מאיר בירושלים, ומאיר גמליאל נסע עמו ברכב. הם הגיעו לצומת הרחובות גולדה מאיר ויצחק מירסקי, כשסנדרוסי נוהג במהירות גבוהה.


"באותה עת חצה את הצומת הילד בן ה-11, כשרמזור הולכי הרגל בו חצה הנפגע את הכביש הורה אדום. סנדרוסי נהג אל תוך הצומת במהירות, ופגע בעוצמה בנפגע – שהיה על מעבר החצייה".

עוד נכתב, כי "הנאשמים, אשר הבחינו בפגיעה, עצרו את הרכב בסמוך לאחר הצומת, ולאחר שעמדו על הפגיעה, התיישב גמליאל בכיסא הנהג לרכב ועזב את הצומת במהירות גבוהה, וזאת מבלי שהנאשמים הושיטו עזרה לנפגע, מבלי שהזעיקו עזרה ומבלי שהתייצבו בפני שירותי ההצלה או החקירה והציגו את עצמם כמי שהיו מעורבים בתאונה".

במקביל להגשת כתב האישום נגדם, ביקשה הפרקליטות להאריך שוב את מעצר השניים, עד לתום ההליכים המשפטיים נגדם, ובית המשפט האריך כאמור את המעצר עד ה-25.06.


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: