פגע וברח בירושלים: הולך רגל נפגע בתאונת דרכים בצומת בר אילן – מצבו בינוני עד קשה

צוותי רפואה העניקו טיפול רפואי להולך רגל שנפגע מרכב הסעות בצומת בר אילן בירושלים וכתוצאה מכך נזקק לטיפול רפואי ופונה מהמקום כשמצבו בינוני עד קשה.

בשעה 12:50 התקבל דיווח על הולך רגל שנפגע מרכב הסעות בצומת בר אילן בירושלים. חובשים ופראמדיקים של מד"א ואיחוד הצלה העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח שערי צדק גבר בן 29 במצב בינוני עד קשה עם חבלת ראש.


בוחני תאונות הדרכים של משטרת ישראל החלו בחקירת נסיבות התאונה והחלו בסריקות אחר נהג הרכב המעורב.

לאחר זמן קצר, בפעילות של שוטרי מחוז ירושלים, אותר הרכב והנהג הפוגע במוסך באזור התעשייה שבדרום העיר.

נהג הרכב החשוד, תושב ירושלים בשנות ה-60 לחייו, נלקח להמשך חקירת בוחני תאונות הדרכים של מחוז ירושלים ונבדק החשד כי מדובר בתאונת פגע וברח.

אלי ארנטרוי ושלומי בורשטיין מתנדבי 'צוות הצלה' מוסיפים: "כשהגענו למקום ראינו גבר כבן 30 עם חבלת ראש קשה שנפצע לאחר שלדבר עוברי אורח ככה"נ נפגע מרכב הסעות חולף.
יחד עם חובשים ופארמדיקים נוספים של מד"א הענקנו לו סיוע רפואי ראשוני הכולל קיבועים וחבישות. צוות אט"ן של מד"א מפנה אותו במצב בינוני עד קשה עם חבלת ראש לביה"ח שערי צדק בירושלים.


קרדיט צילום: ש. שלוש – חדשות כל העולם.

אבי ג'יאן נהג האמבולנס של איחוד הצלה סיפר: "לדברי עוברי אורח – הולך הרגל נפגע מרכב הסעות ועקבות כך נחבל בראשו. הענקתי לו סיוע ראשוני ולאחר מכן הוא פונה בניידת טיפול נמרץ לבית החולים כשבשלב זה מצבו מוגדר בינוני".


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: