בר מצווה שהיא חוויה בצפת: לינה וסיורים דרך אסנט

במהלך השנים האחרונות יותר ויותר אירועי בר מצווה עוברים מאולמות האירועים לסמטאות העתיקות, בתי הכנסת והסיורים הקסומים, גם הקורונה הובילה להתחזקות המגמה. אם בעבר היה מקובל לעלות לירושלים ולקיים את טקס הבר מצווה בכותל, העיר צפת מתגלה באטרקציה לא פחות גדולה וככוכב העולה בתחום הבר מצוות!

"בכל שבוע אנחנו פוגשים משפחות רבות מהגליל בפרט ומכל רחבי הארץ בכלל, משפחות שבאות לחגוג את בר המצווה לילדם היקר בקסם של צפת עם הצוות המקצועי שלנו" מספר אייל זוכמן המרכז את תחום ארועי הבר מצווה במרכז התיירות אסנט בצפת.


פעילות בר המצווה מורכבת בהתאם לצרכים ולרצונות המשפחה, כאשר זה גם העוגן של הפעילות: "המטרה להתחבר למשפחה, לתת לה לחגוג על פי העוגנים שלה, בפרטיות מלאה. תבין בשום מקום בארץ אתה לא מקבל בית כנסת היסטורי עתיק עם סיפורים שורשיים כמו בית הכנסת אבוהב, הארי וכו' כאן בצפת לאירוע פרטי של המשפחה, כאן זה אחרת- אנחנו מאפשרים את זה באהבה גדולה".

כאמור את הטקס בבית הכנסת עוטף תוכן רב בהתאם לצרכי המשפחה: ארוחת בוקר, סיור מנגן קסום בסמטאות העיר העתיקה, תהלוכת בר מצווה, ארוחת צהרים, סדנאות, הרצאות והיריעה ארוכה באורך הדימיון, "האווירה של הביחד, ההתאמה למשפחה והפרטיות המלאה הם העוגנים שהופכים את פעילות בר המצווה שלנו לאטרקציה מובילה ומשמעותית" מוסיף זוכמן.

אגב, גם אם אתם רוצים לישון בצפת במרכז התיירות אסנט תוכלו למצא את מלון הבית בצפת- מלון תל אביב לשעבר, ברמת 3 כוכבים כאשר הקונספט הינו חופשה עם ערך מוסף וחוויה.

גם ללינה ברמה גבוהה יותר יוכלו לדאוג לכם במרכז התיירות אסנט, מוקד של תיירות גלילית המקיים מגוון ענק של סיורים, הרצאות, סדנאות ותכנים. החל מסיורי סליחות, סיורי עששיות, סיורים קולינאריים, סיורים מנגנים בעיר העתיקה וכו'. כמו כן במרכז אסנט תמצאו סופי שבוע קונספט, סיורי בר מצווה פרטיים, הרצאות וסדנאות.

מרכז אסנט צפת, רחוב הארי.אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: