מושב לוזית: טרקטור התהפך במהלך נסיעה – נקבע מותו של הנהג

צוותי רפואה קבעו את מותו של נהג טרקטור שהתהפך סמוך למושב לוזית (מטה יהודה).

בשעה 17:00 התקבל דיווח על טרקטור שהתהפך בשטח פתוח במושב במועצה אזורית מטה יהודה. חובשים ופראמדיקים דיווחו על גבר כבן 60 לכוד ללא סימני חיים, וקבעו את מותו במקום.

בוחני תאונות הדרכים של משטרת ישראל הגיעו למקום והחלו בבדיקת נסיבות המקרה.
מבדיקה ראשונית עולה כי נהג הטרקטור ביצע עבודות בשטח, במהלכן ככל הנראה עלה עם צידו האחד של הטרקטור על מכשול שגרם לאובדן שליטה והתהפכותו שהובילה לתוצאה הטראגית.

קרדיט צילום: דוברות המשטרה.פראמדיק מד"א ליאור שאשא סיפר: "כשהגענו למקום ראינו את הגבר לכוד מתחת לטרקטור שהתהפך כשהוא מחוסר הכרה וסובל מפגיעה רב מערכתית קשה. ביצענו בדיקות רפואיות אבל הוא היה ללא סימני חיים ולצערנו לא נותר לנו אלא לקבוע את מותו."רפאל טולידנו וישראל וולס מתנדבי 'צוות הצלה' מוסיפים: "בהגיענו למקום נמצא הנהג בשנות ה-60 כשהוא לכוד מתחת לטרקטור בשטח המושב לאחר שהתהפך. לצערינו הרב – עקב אופי הפציעה – נאלץ פארמדיק מד"א לקבוע את מותו".קרדיט תיעוד: דוברות 'צוות הצלה'


אלקנה מזרחי חובש איחוד הצלה סיפר: "כשהגעתי לזירה נתקלתי בטרקטור הפוך ומתחתיו היה לכוד ללא הכרה גבר כבן 60. למרבה הצער נקבע מותו עקב אופי הפציעות מהן סבל".

יחיאל רוזנברג חובש נוסף באיחוד הצלה מסר: "צוותי כיבוי פעלו בזירה לחילוץ גופת הלכוד. כמו כן יחידת חוסן היחידה לעזרה ראשונה נפשית של איחוד הצלה העניקו סיוע לבני משפחתו של ההרוג".


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: