תגובות

"ככה לא מנהלים ישיבה": ראש האופוזיציה נתניהו נאם על פיזור הכנסת – ותקף

ראש האופוזיציה בנימין נתניהו על לנאום בסיכום הדיון על הצעת החוק הצעת חוק התפזרות הכנסת העשרים וארבע ואמר: "אזרחי ישראל, בשנה האחרונה האזנתי לרחשי הלב שלכם, שמעתי על הבעיות והמצוקות שלכם. התבוננתי גם פנימה. למדתי הרבה, הרבה מאוד. כל מי שמקשיב לאזרחי ישראל רואה שמשהו יסודי השתבש בשנה האחרונה במדינה שלנו. הביטחון האישי התערער, הכבוד הלאומי הושפל, הפחד מאויבינו גבר, דגלי ישראל הוסרו ודגלי אש״ף הונפו. יוקר המחייה מכה בכיס של כולנו – בדלק שהתייקר שוב הבוקר, במשכנתאות, במזון, בחשמל. סל הקניות של כל ישראלי שובר שיאים של כל הזמנים ומזור אין מרפא אין ממשלה שתטפל.

הבטיחו שינוי, דיברו על ריפוי, עשו ניסוי – והניסוי נכשל. זה מה שקורה כשלוקחים פייק-ימין עם שמאל קיצוני, מערבבים עם האחים המוסלמים והרשימה המשותפת – זה מה שמקבלים. בדיוק על זה הבחירות הקרובות. האם שוב תקום כאן ממשלה כושלת של לפיד, שתלויה באחים המוסלמים, במשותפת, בתומכי טרור, או ממשלה לאומית רחבה ואיתנה בראשותנו שתחזיר לישראל את הגאווה, העוצמה והתקווה.


הממשלה היחידה שיאיר לפיד יכול להקים היא עם האחים המוסלמים והרשימה המשותפת. לפיד כבר סגר עם רע״מ והמשותפת את הממשלה הבאה. ללפיד אין ממשלה בלעדיהם, זאת מתמטיקה פשוטה. את החשבון הזה הוא יודע לעשות. אל תאמינו להכחשות כי במו עינינו ראינו שזה מה שהחזיק את הממשלה בחודשים האחרונים. אל תאמינו לחתימות באולפנים. הזהרנו על כך ערב הבחירות הקודמות וזה מה שקרה, אחד לאחד. זה מה שיקרה גם הפעם.

אנחנו החלופה היחידה: ממשלה לאומית איתנה, יציבה, אחראית. ממשלה שתחזיר את הכבוד הלאומי לאזרחי ישראל. חבריי ואני נחושים להחזיר את ישראל למסלול של הצלחה כפי שעשינו בעשור הטוב ביותר בתולדות המדינה, לפני הניסוי הכושל של השנה האחרונה."

קרדיט צילומים: נועם מושקוביץ – דוברות הכנסת.

ראש הממשלה לשעבר בנימין נתניהו על הקרקס שניהל יו״ר הכנסת הכושל מיקי לוי: ״ככה לא מנהלים ישיבה בכנסת, מה זה?״


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: