דרמה בבני ברק: לשכת ראש העירייה הגישה תביעת דיבה נגד חבר מועצת העיר

לשכת ראש העירייה הגישה תביעת דיבה נגד חבר מועצת העיר יעקב וידר: "המאבק שלי בשחיתות מפחיד את עסקני העירייה – הם לא יצליחו להשתיק אותי ואת התושבים"

הבוקר, באופן חריג מאוד, הגישה לשכת ראש עיריית בני ברק תביעת דיבה נגד חבר מועצת העיר בני ברק ויו"ר סיעת הליכוד, יעקב וידר, על סך 300 אלף שקלים.

התביעה עוסקת בשורת טענות חמורות שהעלה וידר במועצת העיר בהקשר של שימוש בכספי הציבור. וידר דרש לפתוח בחקירה מקיפה בנוגע לחשדות שהעלה אך הקואליציה העירונית הפילה את ההצעה וכעת הגיבה גם בתביעה.


וידר נבחר גם ליו"ר ועדת הביקורת של עיריית בני ברק, נחשב ללוחם במה שהוא מגדיר "השחיתות העירונית" ומאתגר באופן קבוע את הקואליציה העירונית העצומה המורכבת מסיעות אגודת ישראל, דגל התורה וש"ס.

יצוין כי זהו אירוע תקדימי שבו עירייה תובעת את אחד מנבחרי הציבור הבכירים בה על פעולות שביצע מתוקף תפקידו.

וידר מסר בתגובה: "הם מ-פ-ח-ד-י-ם! אחרי ששלחו מכתבים זועמים לכל העולם, הבוקר עסקני העירייה הגישו נגדי גם תביעת השתקה לבית המשפט. עשרות שנים הם עשו מה שבא להם בכספי ונכסי הציבור אבל מאז שהציבור שלח אותי למועצת העיר ולועדת הביקורת נהיה להם קשה יותר ויותר, וטוב שכך. אני לא מפחד מהם. אמשיך לייצג את התושבים ולהאבק נגד השחיתות ועכשיו נוכיח את האמת גם בבית המשפט וננצח אותם גם שם".


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: