תגובות

הקטל בכבישים: הרוג ו-7 פצועים קשה ובינוני בתאונה בכביש 40 סמוך לצומת גורל • תיעוד

בשעה 22:34 התקבל דיווח על תאונה קשה בין 2 כלי רכב בכביש 40 מצומת גורל למחלף להבים.

צוותי כיבוי וחילוץ מתחנת רהט, בפיקודו של להב איברהים אבו ענים, הוזנקו למקום וזיהו תאונה קשה בין שני כלי רכב פרטיים, כשאחד הרכבים הפוך על הצד ובתוכו שלושה לכודים.


לוחמי האש החלו מיד בפעולות חילוץ מורכבות באמצעות כלים הידראוליים יעודיים, כשבמקביל מבצעים פעולות עיגון וייצוב הרכב מחשש שיתהפך.

חובשים ופראמדיקים של מד"א קבעו את מותו של גבר כבן 25 שחולץ מהרכב ללא סימני חיים ופינו לבי"ח סורוקה 7 פצועים, בהם: גבר כבן 40 במצב קשה מחוסר הכרה עם פגיעה רב מערכתית, 5 פצועים באורח בינוני עם חבלות בפלג גופם העליון ו-1 קל.


קרדיט: מתנאל בושרי – דוברות כבאות דרום.

להב איברהים אבו ענים, מפקד האירוע האירוע, מסר: ״כשהגענו למקום זיהינו תאונת דרכים קשה מאוד עם מספר לכודים ונפגעים שהיו מחוץ לרכב, מיד החלנו בפעולות חילוץ והעברנו את הפצועים להמשך טיפול רפואי, לצערנו נקבע מותם של שניים מהלכודים במקום״.

קרדיט צילום: מתוך תיעוד שעלה ברשתות החברתיות, שימוש לפי סעיף 27א' לחוק זכויות יוצרים.

החובשים של מד"א מעוז ויברמן ואוריאל כהן שהגיעו למקום רכובים על אופנועי מד"א סיפרו: "מדובר בתאונת דרכים קשה מאוד. אחד מהרכבים היה על גדר ההפרדה כשחלק הפצועים שכבו על הכביש וחלק היו בתוכו וברכב השני שהיה על צידו נלכדו מספר פצועים. במקביל פעולות החילוץ התחלנו בטיפול רפואי ופינוי. בשלב הראשון חמישה פצועים פונו לבית החולים כשמצבו של אחד קשה מאוד והאחרים במצב בינוני וקל. כאשר הפצועים הנוספים שהיו לכודים ברכב השני חולצו ביצענו בדיקות רפואיות, גבר כבן 25 סבל מפגיעה רב מערכתית קשה מאוד, הוא היה ללא סימני חיים ולאחר בדיקות רפואיות נאלצנו לקבוע את מותו ו-2 פצועים נוספיל שנפצעו באורח בינוני פונו בניידות טיפול נמרץ להמשך טיפול בבית חולים."


צילום: תיעוד מבצעי מד"א.
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: