תגובות

תאונה קטלנית: הרוג ופצוע קשה בתאונת דרכים סמוך למחלף אייל – הנהג הפוגע נעצר

צוותי רפואה העניקו סיוע רפואי בזירת תאונת דרכים קשה בין משאית לרכב פרטי בכביש 5504 סמוך למחלף אייל.

במד"א מעדכנים כי בשעה 06:48 התקבל דיווח על תאונה בין משאית לשני כלי רכב, בכביש 5504 לדרום, סמוך למחלף אייל. חובשים ופראמדיקים של מד"א דיווחו על נהג רכב כבן 20 ללא סימני חיים וקבעו את מותו, והעניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח בילינסון נוסע מהרכב, גבר כבן 30 במצב קשה, בהכרה מעורפלת עם חבלה רב מערכתית.


בוחני התנועה של מרחב שרון פתחו בחקירת נסיבות התאונה. הבוחנים הגיעו לזירה ואוספים ממצאים, במסגרת חקירת נסיבות התאונה, במסגרתה עיכבו לחקירה את נהג המשאית בחשד למעורבות בתאונה.

צילום: תיעוד מבצעי מד"א.

חובשי רפואת חרום על אופנועי מד"א, אילת אליהו ומתן גידה, סיפרו: "כשהגענו ראינו על הכביש משאית ושני כלי רכב, באחד הרכבים שהיה מעוך נלכדו הנהג ונוסע שישב לצידו , הנהג צעיר כבן 20 היה מחוסר הכרה, עם חבלה רב מערכתית קשה, הוא היה ללא סימני חיים ובתוך זמן קצר נאלצנו לקבוע את מותו, הנוסע גבר כבן 30 היה בהכרה מעורפלת, עם חבלה רב מערכתית, הענקנו לו טיפול רפואי מציל חיים תוך חילוצו מהרכב, ופינינו אותו לבית החולים כשמצבו קשה. לנהג המשאית גבר כבן 50 הענקנו טיפול ראשוני במקום ופינינו אותו להמשך בדיקות כשמצבו קל. מהרכב השלישי לא היו נפגעים."


צילום: דוברות כב"ה השרון.

צוותי כיבוי אש מתחנת השרון בפיקודו של רב רשף רועי אוחיון פעלו לחילוץ 2 הלכודים. תחילה חילצו את הפצוע קשה והוא הועבר לידי כוחות הרפואה לפינוי לבית החולים ולאחר חולץ ההרוג, מדובר בזירה קשה ובפעולות חילוץ מורכבות של חיתוך ופירוק הרכב.

צילום: דוברות זק"א.

רועי סולומון מתנדב זק״א: ״מדובר בתאונה עם מעורבות רכב פרטי ומשאית, כשהגענו למקום ראינו את הרכב הפרטי מעוך בחלקו הקדמי, נהג הרכב חולץ בפעולות חילוץ ממושכות ע״י צוותי הכיבוי כשהוא מחוסר הכרה עם פגיעה רב מערכתית, עוצמת הפגיעה היתה קשה וקטלנית, צוותי מד״א נאלצו לאשר את מותו במקום ופינו פצ׳ נוסף מהרכב הפרטי במצב קשה לביה״ח בלינסון. מתנדבי זק״א מרחב שרון טיפלו בכבוד המת בזירה.״


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: