תגובות

חייל קרבי בן 18 שהיה בחופשה נעצר בחשד להצתת פעוטון של הגננת המתעללת בראש העין

הבוקר התקבל במשטרת ישראל דיווח על שריפה בפעוטון "בייבי לאב" שבראש העין ברח' הסנהדרין בראש העין. מספר בתים סמוכים פונו, אין נפגעים.

מדובר בפעוטון של הגננת שהתעללה בתינוקות ונחשף הסרטון שלה השבוע.


לפני זמן קצר ולאחר מספר פעולות חקירה מורכבות ע"י חוקרי המשטרה, נעצר החשוד בהצתה. החשוד, חייל קרבי בן 18 מקרני שומרון המקורב לאחד הפעוטות בגן, מובא בשעה זו לחקירה בתחנת המשטרה. מחר בבוקר יובא לדיון בהארכת מעצרו בבימ"ש השלום בפ"ת.

עו"ד גיא עין צבי, שמייצג מטעם הסנגוריה הציבורית את כרמל מעודה, המטפלת החשודה בהתעללות בראש העין הגיב ואמר כי "אנו מבינים את הכעס והכאב של ההורים, אבל נחצה קו אדום". הפרקליט הגיב לחשד להצתת ביתה של מעודה והוסיף: "אנשים לקחו לידיהם את החוק, פעלו בבריונות וסיכנו חיי אדם. את המשפט כנגד כרמל יש לנהל בבית המשפט ולא בכיכר העיר. על משטרת ישראל לפעול באופן מיידי לעצור את האיומים והפגיעה במשפחה". החשד להצתה מתחזק, מהחקירה עולה כי בגן, שבו נעצרה השבוע גננת בחשד להתעללות, נמצאו כמה נקודות חשודות שנאספו מהם ממצאים אשר נשלחו לבדיקת מעבדה.


הצהרת ראש עיריית ראש העין לאחר האירועים האחרונים שאירעו בעיר:

"האירועים האחרונים חריגים וחמורים ביותר. העיר שלנו חזקה, יש לנו קהילה טובה ונתגבר על העניין. אלימות כלפי תינוקות היא חמורה ביותר ואין לה סליחה, חשוב לזכור את העניין. מנגד לא פותרים בעיה של פשע בפשע. מי שהקורבנות כאן זה ההורים של הפעוטות.
לא מתקבל על הדעת שיש תלונות כלפי ההורים, תהיה חקירה והכל יתברר. נתנו לתושבים את כל השירותים הנדרשים.

אני קורא לשר החינוך להפסיק להתייחס לתקופה של בין 0-3 כבייביסיטר. צריך לעשות חקירה, אחרת זה לא ייפתר.
היה נס גדול בגלל השריפה ואני מקווה שהדברים לא יחזרו, ונטופל בזה ביד קשה."


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: