תגובות

בהכוונת כלב גישוש: לא תאמינו איפה אותרו סמים ואמל"ח בבית בג'לג'וליה – 4 חשודים נעצרו • צפו

במהלך פעילות מבצעית יזומה בג'לג'וליה נחשפו 2 אקדחים, סמים במקפיא ותחמושת בקופסת האורז – 4 תושבי המקום נעצרו בחשד לאחזקה לא חוקית של אמל"ח וסמים.

תיעוד התפיסה. צילום: משטרת ישראל.

בלשי תחנת המשטרה בכפר קאסם בשיתוף בלשי ימ"ר מרכז, לוחמי יס"מ ומג"ב ביצעו היום פעילות מבצעית מוגברת בג'לג'וליה, למען בטחון תושבי המקום, במסגרת המאבק העיקש וחסר הפשרות של משטרת ישראל נגד שימוש והחזקה לא חוקית באמצעי לחימה בידי גורמים פליליים ואחרים.

השוטרים ביצעו חיפוש ממוקד, תוך שילוב יחידת הכלבנים של מחוז מרכז, במסגרתו תפסו 2 אקדחים בבית, 1 ק"ג חומר החשוד כסם מסוג מריחואנה בתוך המקפיא ותחמושת רבה המוסלקת בתוך קופסת אורז.


כדורי נשק באורז, צילום: משטרת ישראל.

בנוסף לאכיפה במישור הפלילי, פעלו לצד המשטרה במסגרת מודל האכיפה הכלכלית, כחלק ממבצע "מסלול בטוח", המרכז לגביית קנסות שגבו במקום חוב בסך 11,000 ₪ מאחד החשודים.

חבלני המשטרה סרקו את המקום, בחנו את פריטי האמל"ח, ובסיום הועברו כלל המוצגים להמשך מיצוי ראיות במעבדות הזיהוי הפלילי של משטרת ישראל.

בתום הפעילות עצרו השוטרים 4 חשודים והם הובאו לחקירה בתחנת המשטרה בכפר קאסם ובהמשך יערך דיון בעניינם בבימ"ש פ"ת בבקשה להאריך את מעצרם.

ממשטרת ישראל נמסר כי "תפיסת אמצעי הלחימה היום, מצטרפת לשורה של הישגים מבצעיים משמעותיים למען שלום הציבור הנורמטיבי, בהתאם לאסטרטגיה ההתקפית של מחוז מרכז נגד מחוללי הפשיעה במגזר הערבי."אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: