תגובות

לאחר חילוץ מורכב: אב ובתו שנפלו לבאר בעומק 15 מטר סמוך לפרדס חנה – פונו במצב בינוני • צפו

צוותי הכיבוי של תחנת חדרה בפיקודו של רסף מג'די טיארה הוקפצו סמוך לשעה 17:00 לחילוץ אב ובתו מבאר יבשה ( ללא מים) בעומק 15 מטרים בשטח חקלאי בין פרדס חנה לגן שמואל.

צוותי הכיבוי וצוות היחידה לחילוצים מיוחדים בפיקודו של רס"ר ג'יהאד אבו חמדן יצרו קשר עם הלכודים והקימו עמדות גלישה וחילוץ הלכודים.


מחלץ גלש אל פיר הבאר וחבר אל הלכודים, צוותי הכיבוי בפיקודו של רשף מג'די טיארה חילצו את הלכודים והעבירו אותם להמשך טיפול רפואי של מד"א.

צוותי הכיבוי מספרים על החילוץ המורכב.

במד"א מעדכנים כי בשעה 18:58 התקבל דיווח על ילדה כבת 3 שנפלה לבור בעומק של 15 מטר, בשטח חקלאי בין פרדס חנה לגן שמואל, ואביה שירד לבור בסולם נפל מהסולם מגובה של מספר מטרים על ג'ריקנים שהיו במקום. לאחר חילוץ מורכב וממושך של כוחות הכבאים, האב והילדה חולצו מהבור בהכרה מלאה, חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח הלל יפה, ילדה כבת 3 וחצי במצב בינוני, בהכרה מלאה עם חבלות בבטן ובגפיים, וגבר כבן 37 במצב בינוני.


קרדיט צילומים: דוברות כב"ה חוף.

פאראמדיקית מד"א אראל חכמון וחובש מד"א שובל קצין, סיפרו: "זו הייתה דרמה ממושכת, הגענו למקום וסיפרו לנו שילדה כבת 3 נפלה לבור בעומק של כ- 15 מטר ואביה גבר בשנות השלושים שירד בסולם לחלץ אותה נפל מהסולם מגובה של מספר מטרים, למקום הגיעו כוחות חילוץ מיוחדים של כיבוי אש, שנערכו לחילוץ מורכב וממושך, תיקשרנו באמצעותם עם האבא והבנו שהם בהכרה מלאה וסובלים מחבלות, ביצענו הערכת מצב והוחלט שלא יורידו אותנו לבור ושנמשיך לתקשר איתם ולהיות ערוכים לקלוט אותם בחוץ, לאחר חילוץ ממושך מאוד, הם חולצו בהכרה מלאה, הילדה סבלה מחבלות בבטן ובגפיים והאבא מחבלות בגב ובגפיים, הגדרנו בשטח את מצבם של השנים בינוני ויציב ופינינו אותם תוך טיפול לבית החולים."


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: