״מסדר הדר״ בפעם ה-62 ברציפות. שמחה גולדין: ״אני לא מכיר שום רמטכ״ל שיסכים למחוות כלכליות על הדם של חייליו״ – עמיר פרץ: ״הסדרה ללא החזרה היא כשלון״

בסמוך למעבר קרני על גבול רצועת עזה התקיים בצהריים האירוע השבועי של ״מסדר הדר״ שנערך בפעם ה-62 ברציפות. השתתפו בו היום, לצד משפחת גולדין, יו״ר העבודה הנבחר ושר הביטחון לשעבר, עמיר פרץ, וגם ח״כ עידית סילמן מאיחוד מפלגות הימין.

יו״ר העבודה עמיר פרץ התייחס בדבריו למגעים המתמשכים בין ממשלת
ישראל לחמאס בתיווך מצרים והאו״ם: ״שיהיה ברור, הסדרה ללא החזרה היא כשלון. לממשלת ישראל יש מחויבות כלפי המשפחות שבניהן מוחזקים בידי חמאס. מי שיגיע להסכם שבו רק צד אחד מקבל דברים והבנים לא ישובו לביתם ייכשל בתפקידו כי זה יהיה פרס לטרור שמפעיל חמאס״.


אביו של סגן הדר גולדין, שמחה גולדין, הזכיר את הפיגוע במעבר קרני בו נרצחו בשנת 2005 שישה ישראלים ״אני לא מכיר שום רמטכ״ל, בטח שלא הרמטכ״ל הנוכחי, שיסכים לבנות במעבר קרני פארק תעשייה והייטק כאשר חייליו ימשיכו להיות מוחזקים בידי חמאס. אם ראש הממשלה חושב שאנחנו נשתוק מול זה הוא טועה טעות מרה. השבוע ציינו 43 שנים למבצע יונתן, על נתניהו ללמוד מההיסטוריה עד כמה עמוקה המחויבות של ממשלת ישראל לאזרחיה ולעם היהודי ועד כמה חזקה הברית בין צה״ל ללוחמיו שאותם מחזירים מהקרב בכל מצב״.


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: