תגובות

בנו של נעם רז לבנט: "מה כואב לך שיהודים בונים את הארץ?"

בארי, בנו של לוחם הימ"מ נועם רז הי"ד, כתב הערב מכתב פומבי חריף לראש הממשלה בנט, ובו מחה על הרס הגבעה הבוקר שהוקמה לזכרו של אביו. "מה כואב לך להשאיר את הגבעה הזאת בנוייה או שזו פריבילגיה רק של מחבלים רוצחים?":

הערב, חצי יממה לאחר ההרס שהתרחש לפנות בוקר בגבעת נעם שיח שהוקמה לזכרו של לוחם הימ"מ נעם רז הי"ד, בסמוך לישוב עדי בבנימין, יצא הערב בנו בארי במכתב נוקב לראש הממשלה בנט – אותו פרסם בחשבון הפייסבוק שלו.

"למי שלא שמע, היום בבוקר פינו את גבעת נועם שיח שנבנתה לזכר אבא שלי בפעם הרביעית.
יומיים אחרי ה30 לאבא – יום אחרי שקבענו מזוזה במקום", כתב הבן.


"הם הגיעו ב4 בבוקר בלי צו, ולא נתנו לצלם. למרות שזה זכות חוקית בסיסית.
הם הרביצו, צעקו, דפקו לילד קת בראש, הם זרקו ילדים מהגג של הבית כנסת ואיימו ברצח.
הם החרימו ושברו פלאפונים שלא יוכלו לצלם", תיאר.

"כל זה בגלל שהם יהודים.
את הבית של המחבל מדיזנגוף ששחט יהודים ברחוב לא פינו, אבל בית כנסת מסכן שנבנה לזכר אבא שלי בגודל 3 מטר על 4 מטר אי אפשר להשאיר".

בארי סיפר על הקמת הגבעה: "הגבעה הוקמה מאחורי עדי עד, על גבול עיר ערבית חדשה שמוקמת בימים אלו, והנערים כאן שמו את עצמם על הגבול כדי להגן עלינו".

"בנט, מה כואב לך שיהודים בונים בארץ? לא בשטח פרטי ולא יהיה שום ערבי שיגיד שזה שלו אז מה אכפת לך להשאיר. את הגבעה המסכנה הזאת או שזה פריבילגיה של מחבלים שרצחו יהודים", פנה בארי לרה"מ בכאב.

"כל השבעה לא הפסיקו להגיד לי שהדרך מכאן היא לבנות ולפתח את הארץ. אז בואו, תראו לי שאתם באמת מאמינים בזה כי אני לא כל כך רואה את זה.


אז לכל השרים והקצינים של הצבא והמשטרה, המפכ״ל ומפקד מגב ועוד המון שאני לא זוכר עכשיו שהיו אצלנו בבית, ובאו לתת כבוד לאבא שלי בואו תסתכלו לי בעיניים ותסבירו לי איך זה מכבד את אבא שלי להרוס גבעה ובית כנסת על שמו, ולפוצץ במכות ילדים שבאו לשמר את השם שלו וליישב את הארץ שלנו.

אבל כנראה שלא תבואו כי לא יהיה לכם מה להגיד", חתם בארי בכאב.


(צילום: חיים צח / לע"מ).
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: