תגובות

הרס רביעי בתוך שבועיים וחצי: שלושה נערים נפצעו בפינוי אלים הלילה בגבעת "נעם שיח"

כוחות משטרה ומנהל אזרחי פשטו הלילה על גבעת נעם שיח בבנימין בפעם הרביעית מאז הקמתה, והחריבו במקום את בית הכנסת שנבנה לזכרו של לוחם הימ"מ – נועם רז ומבנה המגורים, תוך שהם נוקטים באלימות קשה. תושב שתיעד את אלימות השוטרים, הוכה אף הוא ומכשיר הפלאפון שלו רוסק בידי קצין מג"ב. "הגיעו עם רצח בעיניים, ופעלו בחסות החשיכה"אלימות משטרתית קשה בפינוי הלילה בבנימין: כוחות משטרה ומנהל אזרחי פשטו הלילה על גבעת "נעם שיח" הסמוכה לישוב עד עדי בבנימין, וביצעו במקום הרס – הרביעי במספר מאז הקמתה לפני כשבועיים וחצי.
במהלך הפינוי נקטו השוטרים אלימות קשה ביותר כנגד הנערים בגבעה ותושבים אחרים שהגיעו למחות כנגד ההרס.


לדברי התושבים, "עוד לפני שהציגו צו או הסבירו מה רצונם בכלל, קפצו עלינו השוטרים, הפילו אותנו לרצפה והחלו להכות בנו בכל חלקי גופנו".תושב אחר שניסה לתעד את אלימות השוטרים, הוכה אף הוא ומכשיר הפלאפון שלו רוסק בידי מפקד המג"ב עד שיצא מכלל שימוש.

כתוצאה מאלימות השוטרים נפצעו שלושה נערים שטופלו בשטח על ידי צוותי רפואה.

גם את בית הכנסת בגבעה, כוחות המשטרה הרסו כליל.
יו"ר עוצמה יהודית ח"כ איתמר בן גביר תקף את מדיניות הממשלה ואמר: "הממשלה שוברת את השיאים של עצמה בפינוי יישובים יהודים שנועדו להגן על המדינה ומצד שני מעלימה עין מעשרות אלפי מבנים בלתי חוקיים ברהט ואום אל-פאחם".לדברי בן גביר: "אחרי שהממשלה מכרה את הנגב לאחים המוסלמים ונסחטה ב53 מליארד שקל, ממשיכה הממשלה לפגוע בגיבורים שמיישבים את הארץ במסירות ובגיבוי קואליציית האחים המוסלמים, הורסת בית כנסת ונוהגת באלימות כלפי היהודים".ח"כ בן גביר הוסיף: "נמשיך להיאבק בממשלה הרעה, עד להקמת ממשלה חלופית מלא מלא".


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: