תגובות

הקטל בכבישים: לוחם מג"ב, ‏סמ"ר רונן מרזוק, בן 20 מהכפר אבו סנאן, נהרג הלילה בתאונה בכביש 70

משמר הגבול/משטרת ישראל מרכינים את ראשם לזכרו של לוחם מג"ב (סדיר) סמ"ר רונן מרזוק ז"ל שנפל לפנות בוקר בתאונת דרכים קטלנית בכביש 70.

הלילה בשעה 02:49 התקבל דיווח על ת.ד בכביש 70 בצומת יאסיף בסמוך לג'דידה מכר. חובשים ופראמדיקים של מד"א קבעו את מותו שלסמ"ר רונן מרזוק ז"ל ופינו למרכז הרפואי לגליל בנהריה 4 תושבי הכפר ג'דיידה מכר, בני 16,16,17,55, כאשר 1 באורח בינוני ו- 3 באורח קל ותושב חיפה בן 28 נפצע באורח קל.


בוחני התנועה של משטרת ישראל פתחו בחקירת נסיבות התאונה.

צילום מהזירה: קרדיט: דוברות המשטרה.

פראמדיק מד"א צביקה מלכיס סיפר: "מדובר בתאונה קשה עם מעורבות מספר כלי רכב. צעיר כבן 20 שכב על הכביש כשהוא מחוסר הכרה וסובל מפגיעה רב מערכתית קשה מאוד. ביצענו בדיקות רפואיות אבל הוא היה ללא סימני חיים ונאלצנו לקבוע את מותו. חמישה נפגעים נוספים שנפגעו באורח בינוני וקל טופלו במקום התאונה ופונו לבי"ח כשמצבם יציב."

סמ"ר רונן מרזוק, בן 20 תושב הכפר אבו סנאן הותיר אחריו אבא, אמא ושתי אחיות קטנות. התגייס למשמר הגבול במרץ 2020 ולאחר הכשרת הלוחם שובץ במג"ב צפון, במהלך שירותו ביצע את קורס היסמ"ג של החיל ושירת ביחידת שחר מג"ב צפון.

מפקדיו וחבריו ליחידה מספרים על רונן ז"ל שהיה לוחם אמיץ במיוחד, שותף לפעילויות מבצעיות רבות שבהן הביא באופן אישי הישגים והצלחות ליחידה, אהוב על כולם, לוחם צנוע ושקט, מלא במטוביציה ורצון להצליח.


מפקד משמר הגבול, ניצב אמיר כהן: "רונן ז"ל היה לוחם מקצועי ואמיץ, מוביל ביחידתו ואהוב על חבריו. רק לפני כחודש במהלך פעילות מבצעית רונן עצר חשודים שברכבם נתפסו אמצעי לחימה, לאחר מרדף עיקש רונן נפצע בידו ופרק את הכתף. גם בזמן המנוחה שלו בבית רונן ז"ל היה בקשר רציף עם מפקדיו וחבריו ליחידה והגיע לבקר מדי שבוע. אני מוסר את תנחומיי למשפחת מרזוק אנחנו משפחה אחת, נמשיך לחזק וללוות אתכם לאורך כל הדרך."


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: