עוצמה יהודית השיקה קמפיין בחירות: "הפעם לא מתפשרים". בן גביר: "יכול להיות שהרב רפי פרץ מקנא בשופטי בג"צ"

מפלגת עוצמה יהודית ערכה הערב (חמישי) כנס השקת קמפיין מערכת בחירות בירושלים, בהשתתפות מאות מפעילי ותומכי התנועה, ובהשתתפות ראשיה ד"ר מיכאל בן ארי, עו"ד איתמר בן גביר וברוך מרזל.

ססמת קמפיין הבחירות שהושקה הערב היא "הפעם לא מתפשרים", כשהדברים מכוונים גם לאפשרויות החיבור השונות בימין, וגם לכך שהמפלגה תשמור על ערכיה ודרכה.

בנאומו, התייחס עו"ד איתמר בן גביר, נציג עוצמה יהודית לכנסת במערכת הבחירות האחרונות, לפירוק השותפות עם איחוד מפלגות הימין: " התקשרו אליי מלשכת הרב פרץ, ואומרים לי תשמע 'הכל בסדר אבל הרב רפי חייב להיות במליאה', עדיין אי אפשר לממש את הנורבגי. אחר כך התקשרו, ואמרו שהם מוכנים לנורבגי, אבל שישללו מעוצמה יהודית את כספי הסיעה. אמרתי להם שזה לא חוקי, והם השיבו לי ש"ישנו את החוק". לזה לא היינו מוכנים".

בן גביר אף התייחס לדרישת הבית היהודי שבמידה ובכל זאת יהיה חיבור עם עוצמה יהודית, ברוך מרזל ובנצי גופשטיין לא יהיו נציגי עוצמה: "הרב רפי שמבקש לפסול את בנצי גופשטיין וברוך מרזל, יכול להיות שהרב רפי פשוט מקנא בשופטים של בית המשפט העליון והוא רוצה פטיש וגלימה וגם לפסול אנשים?", תהה בן גביר.

בכנס אף השתתף הרב ליאור, מבכירי רבני הציונות הדתית, ואמר כי "גם אם עוצמה יהודית ייאלצו לרוץ לבד ולא יעברו את אחוז החסימה – הם צריכים לרוץ".

ברוך מרזל אמר במהלך הכנס: "הבוקר הייתי במערת המכפלה, ושמעתי שהרב רפי פרץ פוסל אותי. לא בג"צ, אלא הרב רפי פרץ. האמת, עשה לי את היום. אצל המפד"ל, שאמרו שבזכותנו נכנסו לכנסת, שום דבר לא מחזיק יותר מכמה שעות. אני לא פוסל את הרב רפי פרץ, אגב, לריצה בבלוק טכני, אבל הפעם אנחנו לא מתכוונים להתפשר. בעזרת השם תהיה הרבה עוצמה יהודית בכנסת הבאה".

הרב רפי פרץ מככב בסרטון עוצמה יהודית במהלך כנס המפלגה. בסרטון מובאים דבריו בקולו לפיהם בזכות עוצמה יהודית, ולאחר מכן מובאות כתבות בו תדרכו בבית היהודי נגד עוצמה:

תגובות לכתבה:

  1. חיים

    אדון בן גביר אם הם זרקו אותכם גם הליכוד יזרוק לא רק אותכם ביבי יותר גרוע דוגמה שר התקשורת איוב קראה שכב על הגדר לביבי וזרק אותו זרק את ארדן לאמריקה ביבי עובד בשיטה זה הוא אז אמר מי שאמר חברם הטוב ציפר העיתונאי רק ביבי השאר ערימת זבל תוכיחו אחרת

כתיבת תגובה: