תגובות

צמוד לחומש בשטח בשליטת צה"ל: חמושים, רעולי פנים וירי במסיבת שחרור למחבל • צפו בתיעוד

רעולי פנים חמושים יחד עם מאות משתתפים חגגו בירי באוויר מסיבת שחרור למחבל בכפר בורקא הצמוד ליישוב חומש אשר נמצא בשטח בשליטה ביטחונית של צה"ל. ישיבת חומש "קוראים לממשלת ישראל – הילחמו בטרור ולא בחומש". צפו בתיעודים המטרידים:

תיעוד מטריד: חמושים ומאות משתתפים חגגו מסיבת שחרור למחבל איברהים דאגלס, בכפר בורקא הצמוד ליישוב חומש בשומרון. מדובר בכפר בשטח B ובשליטה ביטחונית ישראלית.

בתיעודים ממסיבת השחרור, נראים חמושים, חלקם רעולי פנים, מלווים את האסיר המשחורר על הכתפיים, כשהוא חמוש ברובה M16, כאשר החמושים סביבו יורים באוויר, לקול צהלת ההמון. נזכיר כי מדובר בכפר הצמוד ליישוב חומש ולישיבה הפועלת במקום.


מישיבת חומש נמסר "כפר הטרור בורקא, ממשיך לייצר טרור יום יום, אבנים, בקבוקי תבערה, ושלל פיגועים והפרות סדר.

מאות חוגגים, ירי באוויר, וקבלת פנים למחבל מורשע מתחת אפו של צה"ל בשטח בשליטה ביטחונית של צה"ל חייב להיחקר כיצד התרחש, אסור להיכנע לטרור, לא בחומש, ולא בתל אביב. רק לפני מספר חודשים נשקים מהכפרים בסביבת חומש רצחו את תלמיד הישיבה יהודה דימנטמן הי"ד. אסור לעבור על אירוע שכזה לסדר היום.

אין וואקום, איפה שלא תיהיה התיישבות יהודית חזקה, הטרור יפרח. אנו קוראים לממשלת ישראל, הילחמו בטרור ולא בחומש, עיצרו עוד היום את הפורעים והמחבלים בכפר בורקא ואספו את כלל הנשקים בכפר, עברו בית בית ומגרו את הטרור", קראו אנשי חומש.אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: