תגובות

בחשד למעורבות באירועי רצח וסחיטה: בפעילות מעצרים הבוקר – נעצרו 15 חשודים תושבי הצפון

המשטרה עצרה הבוקר בפעילות מעצרים רחבת היקף ע"י עשרות שוטרים 15 חשודים תושבי הצפון בחשד למעורבות באירועי רצח, סחיטה וירי שהתרחשו ביישוב פורדיס בחודשים האחרונים.

בתאריך 23.3.22 נורה למוות תושב פורדיס (25) ושניים נוספים נפצעו באורח בינוני. בנוסף, כשלושה שבועות לאחר מכן דווח על אירועי סחיטה וירי לעבר בית עסק ביישוב ללא נפגעים.

נוכח חומרת האירועים הופקדה חקירת המקרים בידי היחידה המרכזית (ימ"ר) מחוז חוף, והבוקר, בתום חקירה סמויה פשטו כ-200 שוטרים בהם בלשי הימ"ר, שוטרי תחנת זיכרון יעקב, בלשי מרחב מנשה, לוחמי מג"ב, כלבנים ממדור בע"ח ועוד במסגרת במבצע מעצרים רחב היקף וחוצה מחוזות, על בתיהם של 15 חשודים, תושבי פורדיס, אום אל פאחם, משהד ויפיע בחשד למעורבותם באירועים והביאו למעצרם.


בתום חיפושים שערכו השוטרים בבתי החשודים נתפסו כספים וממצאים שונים.

החשודים הועברו לחקירה במשרדי הימ"ר בחשד לעבירות של קשירת קשר לפשע, עבירות בנשק, סחיטה ועוד – כל אחד על פי חלקו בעבירות האמורות.

בהמשך היום, יובאו מי מהעצורים לדיון בבקשה להארכת מעצרם בבית משפט השלום בחיפה.

ראש צוות החקירה בימ"ר חוף , רפ"ק ליאור הררי סיכם את שלב המעצרים: "משטרת ישראל באמצעות היחידה המרכזית של מחוז חוף ויחידות נוספות עוסקת כל העת בפעילות חקירתית ומודיעינית במטרה להביא לפענוח אירועי פשיעה חמורה ובראשם אירועי רצח כגון זה שהתרחש ביישוב פורדיס בחודש מרץ האחרון. במהלך החודשיים האחרונים פעלנו בקדחתנות על מנת לגבש ראיות בכדי להביא למעצרם של המעורבים באירועים השונים. נמשיך בחקירה על מנת להביא החשודים לדין".קרדיט: דוברות המשטרה.
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: